AUTOMATICKÁ MYČKA VOZŮ

Navštivte naši automatickou mycí linku a rozjasněte svůj vůz, který bude čistý a chráněný voskem proti vlivům počasí. Automyčka je k dispozici NON-STOP v areálu Auto Podbabská.

Ceník

  1. Šamponové mytí kartáčem, vosk, sušení105 Kč
  2. Šamponové mytí kartáčem, mytí kol, vosk, sušení140 Kč
  3. Vysoký tlak, šamponové mytí kartáčem, mytí podvozku, vosk, sušení160 Kč
  4. Vysoký tlak, šamponové mytí kartáčem, pěna, mytí kol, vosk, sušení210 Kč
  5. Vysoký tlak, šamponové mytí kartáčem, 2x pěna, mytí kol, mytí podvozku, 2x vosk, sušení250 Kč
  6. Vysoký tlak, šamponové mytí kartáčem, 2x pěna, mytí kol, mytí podvozku, leštění voskem, sušení280 Kč

Silně znečištěné auto + 50 Kč

Přednosti a funkce automatické mycí linky

Mycí linka Primus nabízí širokou škálou možností mytí Vašeho vozu, kdy je například zajímavým řešením umístění trysek do otáčejících se kartáčů pro mytí kol, které velmi účinně předmyjí části karoserie (podběhy, prahy a kola). Velkým plusem je také tzv. rotační mytí podvozku. Na speciální konstrukci jsou uchyceny dvě rotující vysokotlaké trysky, pomocí kterých je dosaženo účinného ostřiku každého záhybu spodní části vozu.

Používáme jemné pěnové polyetylenové kartáče Sensofil, které jsou maximálně šetrné k laku vozidel. A nezbytnou součástí jsou samozřejmě i kvalitní mycí chemie. Využíváme šampony, jenž jsou šetrné pro čištění vozidla a vytvářejí jemný film mezi materiálem a povrchem vozu. Dále pak aktivní pěnu, která s jemnými póry spolehlivě odstraní odolné nečistoty, chemické urychlovače sušení nebo vosky pro konzervování karoserie i podvozku.

Myčka je sice samoobslužná, ale u nás v Auto Podbabská, je po celou dobu otevírací doby obsluha, která Váš vůz předmyje a připraví jej pro finální mytí portálovou myčkou.

automyčka Praha 6