POŘIĎTE SI FIREMNÍ VOZY NA OPERATIVNÍ LEASING A UŠETŘENÉ PENÍZE INVESTUJTE DO PODNIKÁNÍ


Firemní vozy na operativní leasing

Potřebujete obnovit nebo rozšířit firemní vozový park a přemýšlíte, které cesta je pro vás nejvýhodnější? Zajímavé řešení při pořizování flotily aut nabízí operativní leasing.

Operativní leasing je skvělým řešením pro firmy. Nemusíte vydávat naráz tolik hotovosti, a peníze tak můžete investovat do podnikání. Díky stálým výdajům navíc umožní efektivně plánovat cash flow a měsíční splátky putují přímo do nákladů. Věděli jste však, že tímto způsobem můžete financovat také firemní flotilu?

Na operativní leasing pořídíte celou firemní flotilu

Na operák můžete pořídit stejně jedno firemní auto jako deset a více. Při sjednání většího množství vozů pak dosáhnete na atraktivní smluvní podmínky a výhody. Kromě finanční výhodnosti a snadného účtování vás potěší méně starostí se správou vozového parku – řada služeb včetně servisu je zahrnuta v ceně. Ušetřené peníze tak investujte tam, kde nejvíce potřebujete.

Firemní auta se navíc rychle opotřebovávají a po několika letech přestávají působit reprezentativně a dochází u nich k častější poruchovosti. S operativním leasingem však nemusíte řešit následný prodej vozu, po ukončení pronájmu si vozidlo přebírá zpět leasingová společnost a vy můžete uzavřít další smlouvu a získat opět nová a spolehlivá vozidla.

Ušetříte na vstupní investici

Pořízení firemní flotily zpravidla představuje vysokou jednorázovou investici s dlouhou návratností. Zátěž pro rozpočet je o to vyšší, pokud potřebujete vozů více. Operativní leasing je mezi podnikateli oblíbený především proto, že znamená nulové vstupní náklady – hradíte totiž jen pevně stanovenou měsíční částku a neplatíte ani akontaci.

Stále jezdíte v novém voze

Pokud byste se rozhodli pro nákup vozů v autobazaru, pravděpodobně byste po chvíli hledání nalezli několik reprezentativních vozů v dobrém stavu.  Avšak nějaké známky předchozího užívání jsou vždy patrné a spolehlivost vozů z druhé ruky bývá nejistá.

Díky operativnímu leasingu se však váš firemní vozový park může pyšnit zcela novými vozy za cenu, která odpovídá pouze rozdílu pořizovací a konečné ceny auta. Když si vše spočítáte, dospějete k závěru, že 2 roky s vozem z operativního leasingu vás ve výsledku stojí méně, než kdybyste jej pořídili v autobazaru.

Cash-flow máte pod kontrolou

Operativní leasing potěší i vaši účetní – měsíční splátky putují rovnou do nákladů a uplatnit můžete také odpočet DPH. V ceně nájmu máte navíc řadu služeb, od povinného ručení a havarijního pojištění až třeba po veškerý servis. Díky tomu vás nezaskočí nenadálé výdaje, což vede k efektivnímu plánování cash-flow.

Operativní leasing je ideální pro rychlý rozjezd podnikání

Firemní vozy jsou důležité vždy, existují však obory podnikání, kde skvělá auta jsou základním předpokladem úspěchu. Na operativní leasing můžete naštěstí pořídit celou firemní flotilu, a to i pokud podnikáte v autodopravě. Pokud tedy chcete podnikání rozjet nebo mu dát novou vzpruhu, operativní leasing je ideálním řešením. Pořiďte si snadno a rychle nový vůz přesně dle Vašich požadavků.

Služby uzpůsobíte na míru vašim potřebám

Rozumíme, že v podnikání je čas vzácnou komoditou, a proto vycházíme vstříc ve skladbě služeb, které vám správu firemních vozidel usnadní. Mezi naprostý základ patří povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabízíme však i další připojištění, např. přepravovaných osob, zavazadel nebo finanční ztráty.

Dále lze zahrnout kompletní servis a údržbu včetně pneuservisu, silniční asistenci, elektronickou knihu jízd nebo dokonce starost o dálniční poplatky.

Postará se o vás zkušený obchodní zástupce

Operativní leasing vám sníží administrativní i časovou zátěž spojenou se správou firemní flotily a navíc dává smysl i z finančního hlediska. Abyste získali skutečně nejvýhodnější podmínky, kontaktujte obchodního zástupce, který se vyptá na vaše potřeby a pomůže sestavit balíček služeb.