VYBERTE SI SVŮJ VŮZ NA OPERATIVNÍ LEASING

Podívejte se na naši nabídku skladových vozů značky Volkswagen, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy na operativní leasing a vyberte si svůj nový vůz. Další možností je zvolení individuální konfigurace s výbavou na míru, která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Zvolte si své požadované auto na operativní leasing snadno a rychle.


Volkswagen

Vozy Volkswagen na operativní leasing

Vstupte do světa Volkswagen. Jedinečné asistenční systémy, promyšlený design, nízká spotřeba paliva a nebo budoucnost elektromobility. Vyzkoušejte sami a třeba si u nás nakonfigurujte své auto snů. Operativní leasing lze sjednat na všechny modely a stupně výbavy, a nabízí výhody jak pro fyzické, tak pro soukromé osoby.  

Škoda

Vozy Škoda na operativní leasing

Vozy Škoda nabízejí pestrou modelovou paletu s krystalickým designem a charakteristickými prvky. Moderní vzhled, chytré řešení Simply Clever a použité technologie nacházejí mnoho svých příznivců, a proto jsou modely Škoda tak oblíbené. Pokud mezi ně patříte i vy, tak si neváhejte u nás objednat svůj nový vůz na operativní leasing. 

Volkswagen Užitkové vozy

Volkswagen Užitkové vozy na operativní leasing

Uvažujete o pořízení užitkového vozu? Volkswagen nabízí vysokou spolehlivost a praktičnost. Najděte si svůj nový užitkový vůz z nabídky skladových vozů na operativní leasing nebo si nakonfigurujte auto přesně podle vašich požadavků. Navíc si můžete sjednat další doplňkové pojištění a pneuservis.