OPERATIVNÍ LEASING

Co je operativní leasing ?

Vlastní vůz nebo pronajatý? Jezdit bez starostí o pojištění nebo servis? Otázka, kterou si zájemci o nový vůz pokládají stále častěji.

Zajímavou možnosti by pro vás mohla být nabídka vozů poskytovaných formou operativního leasingu.

Operativní leasing (dále jen OL) je podobný běžnému pronájmu, kdy nemáte v úmyslu automobil získat do vlastnictví. Po ukončení smlouvy zůstává ve vlastnictví leasingové společnosti, v našem případě Volkswagen Financial Services. Většinou je vůz nahrazen novým a vy tak nadále platíte své pravidelné platby. Máte však možnost si vozidlo po ukončení smlouvy odkoupit.

Výhodou OL je, že kromě paliva již nemáte žádné vedlejší náklady a o vše se již postaráme my. Povinné ručení, havarijní pojištění, servisní prohlídky, výměny pneumatik nebo například asistenční služby jsou většinou zahrnuty již v měsíční splátce vozu. Vy si tak můžete bezstarostně užívat nového vozu, který si pronajmete na předem domluvený počet měsíců. V naší nabídce jsou vozy od 12 měsíců do 48 měsíců. Můžete se poté rozhodnout, zda si vůz odkoupíte za předem domluvenou cenu nebo budete pokračovat ve splátkách, ale s novým vozem.

Smlouva je uzavírána na daný počet kilometrů (zpravidla se sjednává roční anebo celkový nájezd km). Pokud máte například roční nájezd 15 000 km a smlouva je na 24 měsíců, tak za dobu užívání můžete najet 30 000 km. Není tedy nutné dodržovat 15 000 km ročně, ale můžete si celkový nájezd rozvrhnout do celé doby pronájmu. V případě, že byste limit překročili, bude navíc doúčtována sazba, která je uvedená ve smlouvě.

Nepotřebujete žádnou akontaci a předem víte, kolik vás automobil bude po celou dobu provozu stát. Neváhejte tedy a přijďte si k nám pro nový vůz třeba i vy. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.