CO JE OPERATIVNÍ LEASING

Operativní leasing usnadňuje pořízení nového auta. Jak jej získat?

Operativní leasing je ideálním řešením pro ty, co touží po novém voze s minimem starostí. Auto je po celou dobu trvání smlouvy majetkem leasingové společnosti, vy jej však užíváte jako vlastní a kromě paliva vám nevznikají další náklady. Jak operativní leasing získat?

Operativní leasing je formou pronájmu, kdy hradíte pouze rozdíl mezi pořizovací a zůstatkovou cenou. Cena se rozpočítává do měsíčních splátek. Jedná se o rychlou a výhodnou cestu k pořízení nového vozu.

Jak funguje operativní leasing: Měsíční splátka zahrnuje většinu služeb

Operativní leasing je formou dlouhodobého pronájmu, kdy vy vůz užíváte, avšak majitelem je leasingová společnost. V měsíční splátce jsou většinou zahrnuty služby, jako jsou platby havarijního pojištění, servisní a asistenční služby, výměna pneumatik a řada dalších. Po skončení platnosti smlouvy je vůz stále majetkem leasingové společnosti – vy můžete uzavřít další smlouvu a získat nový vůz nebo auto odkoupit.

S vyřízením operativního leasingu vám pomůže obchodní zástupce

Operativní leasing je určen jak fyzickým, tak právnickým osobám. Mezi obvyklý postup u soukromých osob patří prokázání totožnosti, souhlas s uložením kopií dokladů a také doložení příjmů. Právnické osoby zpravidla dodávají účetní závěrku.

Prvním krokem je výběr vhodného vozu, podívejte se například na modely ŠKODA na operák. Poté stačí jediným kliknutím odeslat nezávaznou poptávku a vybraný obchodní zástupce vás sám kontaktuje a zodpoví veškeré dotazy.

Nestresujte se nákupem nového auta, problémy vyřešíme za vás

Operativní leasing je skvělá služba zejména pro ty, co si cení svého času a mají rádi výdaje pod kontrolou. Pokud o pořízení auta touto formou uvažujete, naši obchodní zástupci vám rádi pomohou. V nabídce máme vozy ŠKODA na operativní leasing a také vozy značky Volkswagen.