OPERATIVNÍ LEASING PRO SOUKROMÉ OSOBY


Operativní leasing pro soukromé osoby


Jak by se vám líbilo jezdit zánovním a spolehlivým autem, mít náklady pevně pod kontrolou a zbavit se starostí spojených s provozem a servisem vozidla? Vyzkoušejte operativní leasing pro soukromé osoby.

Jezdit v novém je radost. Operativní leasing pro soukromé osoby nabízí snadné nabytí vozu

Pořízení auta není záležitost na tři dny a umí přidělat vrásky. Jistě se těšíte, až vyjedete s rodinou na dovolenou, až ucítíte zrychlení při sešlápnutí pedálu, na pocit bezpečí v novém voze. Co ale nikdo nemá rád, jsou vyjednávání spojená s nákupem auta, papírování a nejistota, zda jste se rozhodli správně. Navíc vás čeká nákladná vstupní investice, žádost o úvěr nebo v případě klasického leasingu vysoká první splátka v podobě akontace.

S operativním leasingem to je jinak. Vlastníkem vozu totiž nejste vy, ale leasingová společnost, která za auto ručí. Vy si vozidlo jen pronajmete na dobu určenou.

Jaké jsou hlavní výhody operáku pro soukromé osoby?

Nulová počáteční investice a neměnné náklady

Nehradíte akontaci ani nemusíte mít na účtu statisíce. Platíte pouze pevně stanovenou měsíční částku. Netýkají se vás ani náhlé výdaje spojené s vozem, takže finance máte pod lepší kontrolou.

Široká nabídka atraktivních vozů

Chcete rodinné auto nebo dáte přednost sportovnímu modelu? V nabídce vozů na operativní leasing naleznete nejpoptávanější modely značek Škoda a Volkswagen a zaručeně si vyberete.

Měsíční splátka zahrnuje řadu služeb

V ceně máte zvýhodněné pojištění a spoustu dalších služeb. Lze domluvit i takovou podobu smlouvy, kdy je v ceně veškerý servis a vy hradíte v podstatě jen cenu benzínu či nafty.

Vždy v novém a spolehlivém autě

Co takhle obměňovat auto v garáži každé dva až tři roky? Pokud se vám myšlenka zamlouvá, operativní leasing je jasná volba.

Žádné starosti s následným prodejem vozidla

Auto v provozu se rychle opotřebovává a jeho tržní cena klesá. S operákem si po skončení smlouvy nemusíte dělat starosti s administrativou ani prodejem vozidla.