AUTORIZOVANÝ SERVIS VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, ŠKODA

Nabízíme profesionální služby autorizovaného servisu pro značky Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda a Volkswagen Užitkové vozy. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

Co nabízí náš autorizovaný servis?

Zajistíme vašemu vozu komplexní záruční a pozáruční servis, karosářské práce, lakýrnické práce, prodej originálního příslušenství i prodej originálních náhradních dílů. Provádíme také expresní servis jako drobné opravy, výměny olejů, měření emisí i mobilní non-stop servis. Zajistíme také přípravu a odbornou prohlídku vozu na STK.

Naši zkušení automechanici provedou také kontrolu a seřízení geometrie i odborné montáže autodoplňků. Při nehodách a poruchách vozu nabízíme také non-stop odtahovou službu. Pro výběr nových pneumatik můžete využít náš pneuservis, kde Vám ojeté pneumatiky vyměníme za nové. Samozřejmostí je také výměna zimních gum za letní. Dále provádíme také ruční mytí vozů a běžnou údržbu vozu dle přání zákazníka. Navštivte náš autorizovaný servis v areálu Auto Podbabská v Praze 6 a nechte se přesvědčit o našich kvalitách.

ON-LINE objednání do servisu