ÚvodVolkswagenVOLKSWAGEN GOLF

VOLKSWAGEN GOLF

Volkswagen golf na operativní leasing

Volkswagen Golf na operativní leasing

Nový Volkswagen Golf na operativní leasing v nabídce vozů Auto Podbabská je automobilová ikona, která nastavuje nová měřítka digitalizace na silnici. Díky jeho inteligentním asistenčním systémům je každá jízda komfortnější a uvolněnější. To vše v kombinaci s perfektními jízdními vlastnostmi, které jsou pro model Golf typické po mnoho generací. A navíc poprvé v historii nabízí Mild-Hybrid pohon eTSI. Rodina modelu GOLF je opravdu velmi rozrostlá a vybírat můžete verzi eHybrid, GTE, GTD, GTI nebo Golf R.

Při výběru vozů Volkswagen na operativní leasing máte k dispozici bohatou nabídku pohonných jednotek, která zahrnuje motory TSI, TDI a TGI. Společným znakem všech motorů je vysoký výkon při mimořádné nízké spotřebě paliva a také rovnoměrné vyvíjení síly. Zcela novou inovaci představuje pohon e-TSI s technologií Mild-Hybrid, kde startovací generátor podporuje spalovací motor při rozjíždění a při pomalé jízdě. Energie uvolněná při brzdění a brzdění motorem je využívána pro nabíjení lithium-ion baterie. To přispívá ke značnému snížení spotřeby paliva a emisí.

MATRIX IQ.LIGHT – uvidíte téměř za všech podmínek

GOLF s dynamickým designem, charakterizuje dynamicky protažená příď s úzkými LED-Matrix světlomety v čtyřokém designu a novou podobou loga Volkswagen. Vše je důsledně harmonicky a logicky sladěné, jak je pro tento model již od první generace typické. Zadní části dominují světla, mezi nimiž je nové logo Volkswagen a uprostřed umístěný nápis „GOLF“. Koncovka výfuku je nenápadně skrytá pod esteticky tvarovaným difuzorem.Ladnost a estetika v jednom

GOLF sériově nabízí hlavní světlomety s LED technologií. Ty jsou dynamicky zakomponovány do protáhlé čelní části a po stranách zasahují do blatníků. Součástí sériové výbavy jsou také integrované mlhovky. Dalším výrazným znakem je čtyřoký design předních světel. V harmonickém souladu je i zadní část s úzkými LED světly. Součástí výbavy na přání jsou pak světlomety IQ.LIGHT s technologií LED-Matrix s dynamickou regulací dálkových světel „Dynamic Light Assist“, které automaticky přizpůsobují vyzařované světlo podmínkám na silnici.


Zvolte si vlastní barvu

Plně digitální přístrojová deska s velkým displejem se skládá z velkého 10″ (25,4 cm) kombinovaného přístroje“ Digital Cockpit „a velkého 8,25“ (20,9 cm) dotykového displeje rádia „Composition Media“. Díky intuitivnímu dotykovému ovládání odpadá množství spínačů, tlačítek a ovladačů. Osvětlení „Ambiente“, které můžete mít na přání až s 32 barevnými odstíny, navodí individuální světelnou atmosféru. I navzdory všem digitálním inovacím můžete v novém interiéru vnímat emoce typické pro modely Golf.Veškeré informace máte před sebou 

Velkou výhodou volitelného displeje Golf Head-up je skutečnost, že si můžete zkontrolovat nejdůležitější informace, aniž byste se museli dívat z vozovky. Čelní sklo se stává promítací obrazovkou, která zobrazuje rychlost jízdy, asistenční zprávy nebo navigační pokyny. Informace jsou čitelné, i když světla automobilů přicházejících z opačného směru dopadají na sklo. A pokud nepotřebujete Head-up displej, můžete jej kdykoli vypnout.


Výkonný a přesto ekonomický

Společným znakem všech motorů je vysoký výkon při mimořádně nízké spotřebě paliva a také rovnoměrné vyvíjení síly. Motory mají malý zdvihový objem, jsou vybavené přeplňováním turbodmychadlem a přímým vstřikováním paliva. Některé motory jsou vybavené také aktivním vypínáním válců, k němuž dojde automaticky při snížené potřebě výkonu. Odpojení válců nemá negativní vliv na klidný chod pohonné jednotky.
Zcela novou inovaci představuje pohon e-TSI s technologií Mild-Hybrid. Startovací generátor podporuje spalovací motor při rozjíždění a při pomalé jízdě. Energie uvolněná při brzdění a brzdění motorem je využívána pro nabíjení lithium-ion baterie. To přispívá ke značnému snížení spotřeby paliva i emisí.Vždy je z čeho vybírat

Z nového modelu GOLF čiší noblesní design a elegance na nejvyšší úrovni. Nový GOLF si zatím můžete pořídit s těmito motory:

Golf 1,0 TSI 110 koní, šestistupňový manuál
Golf 1,5 TSI 130 koní, šestistupňový manuál
Golf 1,5 TSI 150 koní, šestistupňový manuál
Golf 1,5 TSI 150 koní, sedmistupňový automat
Golf 2,0 TDI 115 koní, šestistupňový manuál
Golf 2,0 TDI 150 koní, sedmistupňový automat


Inteligentní asistenční systémy ve vašem novém voze GOLF mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když existenci této technologie budete vnímat jen výjimečně, vědomí, že je Vám k dispozici, zajistí příjemný pocit.

Digitální technologie Car2X

Vozidla, která spolu komunikují v silničním provozu, mohou zajistit bezpečnější silnice, snížit dopravní zácpy a varovat před místními nebezpečnými místy. Díky tomu bude mít řidič přístup k užitečným informacím, například může být upozorněn na staveniště nebo na speciální nouzová vozidla. Komunikace pracuje s technologií Car2X přes WLAN (pWLAN). Volitelný adaptivní tempomat ACC s technologií Car2X podporuje řidiče ve spoustě užitečných informací a v případě potřeby může aktivně zasáhnout, třeba když dojíždí kolonu vozidel. Je to díky neustálé výměně dat přes WLAN (pWLAN).
Travel Assist

Volitelný asistent Travel Assist je velmi užitečným pomocníkem, který po stisknutí tlačítka zajišťuje pohodlnou jízdu na vysoké úrovni a podporuje řidiče na monotónních a únavných trasách především na dálnicích a jiných dobře značených silnicích. Travel Assist udržuje vůz v jízdním pruhu a ve vhodné vzdálenosti od vozidla vpředu a také udržuje vámi nastavenou rychlost. V kombinaci s automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG pak systém zajistí i popojíždění vozu ve váznoucí dopravě.


Motor

 • Počet válců :  3 – 4
 • Zdvihový objem : 999 – 1968 (cm3)
 • Exhalační norma : EU6
 • Palivo : benzin nebo motorová nafta

Výkon

 • Maximální rychlost : 202 – 224 km/hod
 • Zrychlení 0-100 : 8,2 – 10,6 km/h

Karoserie vozu

 • Karoserie : 5místná, 5dveřová, 2prostorová
 • Délka : 4284 mm
 • Šířka : 1789 mm
 • Rozvor : 2619 mm

Základní cena

 • Již od : 479 900 Kč

Spotřeba paliva

 • město : 4,0 – 6,3 l/100 km
 • mimo město : 3,2 – 4,2 l/100 km
 • kombinovaná : 3,5 – 4,9 l/100 km

Pohon

 • Druh : pohon předních kol, pohon všech kol
 • Spojka : hydraulicky ovládaná, jednokotoučová nebo dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané
 • Převodovka : mechanická 6stupňová, automatická
 • Leasing
 • není žádná nabídka

  BAREVNÉ PROVEDENÍ

  • Volkswagen golf na operativní leasing
  • Volkswagen golf na operativní leasing

  KONTAKTUJTE NÁS

   řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B a mít více než 18 let.

   KE STAŽENÍ

   Radovan Pipek

   ( +420 ) 735 757 563

   pipek@autopodbaba.cz

   Style Selector

   Primary Color