ÚvodŠkodaŠKODA ENYAQ iV

ŠKODA ENYAQ iV

ŠKODA ENYAQ NA OPERATIVNÍ LEASING

Nová Škoda Enyaq na operativní leasing Škoda Enyaq iV je první bezemisní automobil, který byl od základu navržen jako elekromobil. Je vyroben na modulární platformě MEB. Enyaq se tímto stává vlajkovou lodí vozů Škoda. Název Enyaq byl odvozen z irského jména Enya, což znamená v překladu zdroj života. Jak jsme zvyklí u ostatních SUV, název končí na písmeno Q. A oproti ostatním modelům z řady SUV, toto začíná na E, které symbolizuje vůz s plně elektrickým pohonem. Základem je elektromotor s označením iV 60 s výkonem 132 kW a silnější verze iV 80 se 150 kW. Baterie vozu se dají nabíjet výkonem až 125 kW a v rámci příplatků lze zakoupit i tepelné čerpadlo. K dispozici je i nastavitelná míra rekuperace elektrické energie, kterou lze ovládat skrze pádla pod volantem. Nechybí ani její automatický režim, kdy se vůz řídí provozem před sebou a také mapovými podklady navigace.

Nová budoucnost

Nová Škoda Enyaq RS je vytvarována pro dokonalou aerodynamickou účinnost. Moderní design s sebou nese příjemný bonus, který vozu přidává na jeho atraktivitě. Účinné a zároveň působivé jsou standardně dodávané světlomety MATRIX-LED, mezi nimiž je uložena osvětlená čelní maska Crystal Face s vysoce lesklým černým rámováním. Prahy jsou lakovány v barvě karoserie a mají černý dekorativní prvek, tak jako zpětná zrcátka, která jsou taky černá. Enyaq si můžete objednat také s panoramatickým střešním oknem, které při pohledu zevnitř poskytuje obrovský výhled. Přední část panoramatického okna je možné pootevřít či zcela odsunout vzad. Ztmavené sklo nepropouští do interiéru nadbytečné teplo, ale dostatek světla.

Moderní a nadčasový design

Škoda Enyaq má v doplňkové výbavě také elektricky ovládané víko pátých dveřích, které lze otevřít i zevnitř vozu pomocí tlačítka v předních dveřích řidiče. Dveře lze také otevřít pomocí Virtuálního pedálu, kde je senzor pod zadním nárazníkem kde detekuje pohyb nohou a poté se dveře automaticky otevřou. Také na osvětlení se nezapomnělo. Byla mu věnována velká péče, takže se můžete těšit na Matrix-led světlomety, osvětlení nástupového prostoru nebo úplnou novinkou, osvětlení přední masky Crystal Face. Celkově nový Enyaq působí sebevědomě a jeho robustnost zaručí, že s v něm budete cítit jistě a bezpečně.

S důrazem na vaše pohodlý

Nová Škoda Enyaq iV nabízí širokou paletu interierů od základních po luxusní kůži Ecosuite. Všechny interiéry jsou založeny na eleganci, čistotě tvarů a potěší i širokou škálou konektivity. Atraktivní a čistá ergonomie zaujme na první pohled přírodními barvami, které podtrhují ekologičnost vozidla. Jak je zvykem u vozů Škoda, tak je velkorysé množství odkládacích prostor pro celou posádku vozu. Tvar palubní desky například kopíruje tvar kapoty vozu.

Pět možností interiéru

Škoda Enyaq nabízí pět výbavových interiérů. Základní vybavení interierů Loft uplatňuje elegantní a nadčasový design, který je útulný a moderní zároveň. Kombinuje se zde kůže, látka a broušený hliník. Interiér Lodge díky měkkým materiálům a jasným barvám vytváří přátelskou a útulnou atmosféru. Interiér je vyroben z přírodní látky a certifikované přírodní vlny a na palubní desce je použit i hliník. V interiéru Lounge je použit vysoce kvalitní materiál, který splňuje požadavky na estetiku a moderní vzhled. Sedadla jsou vyrobena z kůže a umělého semiše. V interiéru Suite zažijete nádech luxusu, v kterém dominuje měkká kůže použitá na sedadlech. Na palubní desce je černá umělá kůže. Interiér ecosuite dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka. Sedadla jsou potažena ekologickou kůží v barvě cognac se štítkem Eco Olive Leather. Stejná kůže je i na palubní desce.

Výkonné motory

Nová Škoda Enyaq je poháněna jednou nápravou, nově zadní nebo lze na přání objednat pohon všech kol. Elektromotory, které pohání lithium-iontová baterie s kapacitou 55, 62 nebo 82 kWh. Pohon všech kol znamená pro řidiče lepší rozjezd a větší užitek z jízdy. Dále oceníte ve městě menší poloměr otáčení. Elektromotor na zadní nápravě je doplňen o druhý elektromotor na přední nápravě. Nový Enyaq bude dodáván s šesti jízdními režimy Eco plus, Eco, Comfort, Normal, Sport a Individual. Tímto výběrem může řidič ovlivnit akceleraci na plynovém pedálu, klimatizaci, kroutící moment nebo rychlost vozu. S kombinací s adaptivním podvozkem DCC ovlivní jízdní režim i nastavení podvozku.

Nabíjení

Škoda Enyaq má kombinované nabíjení. V praxi to znamená, že se dá nabíjet střídavým proudem při výkonu až 11 kW nebo stejnosměrným proudem do výkonu až 125 kW. Pro prodloužení dojezdu lze využívat tak zvané rekuperační brzdění. Kinetická energie se při brzdění mění v elektřinu, která se ukládá do vysokonapěťové baterie. Velikost baterií si můžete zvolit při pořízení vozu a jsou dostupné ve třech kategoriích 52, 62 a 82 kWh. Podle velikosti baterie jsou odvozeny názvy vozu Enyaq 50, 60 a 80. Baterie jsou uloženy v podlaze vozu, čímž se snižuje těžiště vozu a vůz je lépe ovladatelný v zatáčkách a ještě zůstává dostatek místa pro posádku.

Bezpečnost především

Tak jako každý vůz Škoda, i vůz Enyaq je možné mít se všemi asistenty, na které jste zvyklí. Mezi ně patří Travel Asisst – je to bezpečností asistent, který tváří v tvář hrozící kolizi dokáže aktivovat brzdy a tím minimalizovat následky střetu. Tento systém též dokáže rozpoznávat chodce, kteří se snaží zkřížit cestu s vozem. Asistent Turning Asisstent je součástí Front Asisst a je navržen tak, aby sledoval proti jedoucí vůz, který odbočuje vlevo, třeba na křižovatce. Pokud hrozí bezprostřední nebezpečí, systém vůz zcela zastaví.

Šikovní pomocníci

Tento nový bezpečnostní prvek je součástí Side Asisst. Výstražný systém vizuálně i akusticky upozorní řidiče i cestující při otevírání dveří a při hrozící srážce s jiným vozem, cyklistou nebo skútrem blížícím se zezadu. Využívají se zde senzory ze Side Asisst monitorující pohyb za vozem, a to do vzdálenosti až 35 metrů. Crew Protect Asisst – tento asistent v případě nehody přitáhne bezpečnostní pasy a zcela zavře boční okna. Tento systém je propojen mezi přední a zadní kamerou a snímačem převrácení. Side Asisst má dva radarové senzory v zadní části vozu a detekuje přibližující se vozidla a vozidla v mrtvém úhlu. Toto dokáže až do vzdálenosti 70 metrů a informace předává řidiči pomocí LED diod v bočních zpětných zrcátkách.

Motor

 • Kapacita baterií : 58 – 77 (kwh)
 • Emise CO2 : 0 (g/km)
 • Palivo : elektřina

Výkon

 • Maximální rychlost : 160 km/hod
 • Zrychlení 0-100 km : 6,8 – 8,7 km/h
 • Dojezd – WLTP (km) : 380,6 – 512,2 km/h
 • Kombinovaná spotřeba: 15,9 – 18,4 kWh/100km

Karoserie vozu

 • Karoserie : 5místná, 5dveřová, 2prostorová
 • Délka : 4653 mm
 • Šířka : 2147mm
 • Rozvor : 2770 mm

Základní cena

 • Již od : 1 239 900 Kč

Nabíjení

 • AC (0-100%)) – výkon (kW)/čas (h/min) 11kW: 6h 15min – 7h 30min
 • DC (5–80%) – výkon (kW)/čas (h/min) : 100 – 125kW: 35min – 38min

Pohon

 • Druh : pohon zadních kol; všech kol
 • Převodovka : 1stupňová, 1stupňová 4×4
 • Leasing
  • Vozidlo
  • 24 měsíců
  • 36 měsíců
  • 48 měsíců
  • 60 měsíců

  Měsíční splátka od 13 326

  Celkový nájezd 10000 KM

  Specifikace vozu

  Specifikace vozu:

  • Objem motoru:
  • Výkon: 210 kW
  • Převodovka: 1stupňová
  • Barva: Stříbrná Arctic metalíza
  • Barva potahů: Lodge

  Služby ve splátce:

  • Amortizace
  • Finanční služba
  • Povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí
  • Připojištění skel vozidla
  • Pojištění právní ochrany - Asistent
  • Poplatky za registraci, SD, rádio
  • Přihlášení/Odhlášení vozidla
  • Management fee - Poplatek Management
  • Likvidace pojistných událostí
  • Údržba a servisní náklady
  Speciální cena

  Vůz v hodnotě: 1 360 400 Kč vč. DPH

  Výbava vozu:

  Kola z lehkých slitin Proteus 19" stříbrná, metalický lak dle výběru; Zadní nedělené sedadlo se sklopnými dělenými opěry sedadel s loketní opěrkou, Vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním, Airbag na straně řidiče a spolujezdce a deaktivací na straně spolujezdce, bez koleního airbagu, Regulace sklonu světlometů, SmartLink+, Anténa pouze pro příjem FM, Diversity, Bederní opěra, ručně nastavitelná, v opěradlech předních sedade, Care Connect + Infotainment Online 3roky, EA0, Výškově nastavitelná přední sedadla, Elektrické přídavné topení, Kontrola zapnutí bezpečnostního pásu, el. kontakt vpředu a vzadu, optický a akustický, Mřížka chladiče s chromovanou lištou, Nabíjecí kabel Mode 3 typ 2 3 16 A, Nabíjecí zásuvka Combo 2 (EU), Odjištění víka zavazadlového prostoru/ zadního víka zvenku, Odkládací schránky v zavazadlovém prostoru, Opěrky hlavy vpředu, Opěrky hlavy vzadu (3 kusy), Ruční parkovací brzda, S asistentem pro vyhýbací manévry s odbočovacím asistentem, Asistent udržování jízdního pruhu, Se zvláštními požadavky na zámek volantu, Stěrač zadního okna s ostřikovačem a stupňovým intervalem stírání, Střešní nosič, čistý, Upevnění dětské sedačky pro dět. zádrž. systém i-Size, 2 x Top Tether a upevnění dět. sed. vpředu na str. spol., Vnitřní osvětlení v prostoru nohou vpředu a vzadu, Kontrola tlaku v pneumatikách, Vnější akustika standardní, Vnější zpětná zrcátka, s aut. zatmavov. el. sklopné/nastavitelné, separátně vyhřívané, Zadní spoiler, Čelní okno, tepelně izolační sklo, LED přední světlomety, Světelný a dešťový senzor, 8 reproduktorů, Coming Home / Leaving Home funkce, Boční airbagy vpředu, s hlavovými airbagy a středovým airbagem vpředu, DAB - digitální radiopříjem, Převodovka pro elektrický pohon (1stupňová), Asistent udržování jízdního pruhu, Nouzové volání eCall, Deštník, Hlasové ovládání, Parkovací senzory vpředu a vzadu, Parkovací kamera vzadu, DC Rychlé nabíjení z 10 na 80 % za 29 min (verze iV 80x 36 min), Baterie 320 A (49 Ah), S rozpoznáním dopravních značek, Navigační systém standard s médii a internetovým paketem, Detekce rozptýlení a únavy, Elektromotor agr. 0ET.A, Kokpit infotainment (provedení 2) (Gen2), Nabíječka baterií (provedení 9), Stejnosměrný měnič 2,4 kW, Výkon systému elektromotoru 210 kW Základní motor je: T39, Centrální zamykání "Keyless-Go" bez bezpečnostní pojistky, Boční okna a zadní okno z tepelně izolačního skla, Dětská pojistka, ruční, 2x USB-C vpředu (datové), Climatronic, bez freonů, Aktivovatelná mimořádná výbava systém pro automatické udržování rychlosti: Možnost automatického udrž. vzdálenosti, Bluetooth, Elektronický imobilizér, Front assist, Virtuální kokpit 5,3", Kožený multifunkční volant a mnohem víc.

  BAREVNÉ PROVEDENÍ

  • Enyaq modrá Energy
  • Enyaq černá Magic
  • Enyaq modrá Energy
  • Enyaq černá Magic

  KONTAKTUJTE NÁS

   řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B a mít více než 18 let.

   Prodejce ŠKODA - Jan Dejmek
   Jan Dejmek

   prodejce vozů, fleet

   ( +420 ) 602 157 758

   dejmek@autopodbaba.cz

   Style Selector

   Primary Color