ÚvodŠkodaŠKODA OCTAVIA

ŠKODA OCTAVIA

Nová ŠKODA Octavia stříbrná Brilliant

ŠKODA OCTAVIA NA OPERATIVNÍ LEASING

Nová Škoda Octavia na operativní leasing je vozem pro všechno, co vás napadá – nebo nenapadá. Vybavena spoustou prostoru, nejnovější technologií a bezpečnostními asistenty, jako i spoustou chytrých nápadů. Vůz je zároveň levný na provoz a ohleduplný k životnímu prostředí. Vybírejte z palety benzínových a naftových motorů dodávaných také v elektrifikovaných variantách. Nabídku pohonných jednotek vozů Škoda Octavia na operativní lesing tvoří inovativní benzinové a zcela nové naftové motory, které oproti předchozí generaci přináší nižší spotřebu paliva a tím i emise CO2. Vybírat můžete z jednotek o výkonu 81 až 110 kW s pohonem předních kol. Jinou možností je pak i Plug-in hybridní pohon nebo s G-TEC s pohonem na zemní plyn. Nabízené výbavové stupně jsou standardní Active, Ambition a Style.

Ladnost a dokonalé proporce

Díky dokonalé ladnosti a proporcím vypadá nová OCTAVIA stylověji a sportovněji. Je širší a delší než její předchůdkyně a bude moci být vybavena ráfky o průměru až 19 palců. Nový design vede také k vynikající aerodynamice. S koeficientem odporu vzduchu 0,24 je nová OCTAVIA jedním z nejvíce aerodynamickým vozem ve svém segmentu.
V přední části vozu se vyznačuje velká mřížka chladiče, která dokonale zapadá do úzkých LED Matrix světlometů. Jejich největší výhodou je funkce Matrix, která zapínáním a vypínáním jednotlivých LED diod zabraňuje oslnění ostatních účastníků silničního provozu. I zadní dvoudílná LED světla, která jsou zdobená křišťálovými tvary po stranách. Mají dynamické ukazatele, které nejen dobře vypadají, ale také zajišťují vynikající viditelnost.
Užijte si svou cestu

Dlouhá cesta by mohla být únavná, ale to neplatí pro novou OCTAVII. Jednoduše zapněte prediktivní tempomat a jen sledujte ujeté kilometry. Celou cestu Vás budou provázet výkonné LED Matrix světlomety a na Vašem infotainmentu budou zobrazovány aktuální stavy o zácpách a Head-up displej bude zobrazovat nejdůležitější informace. OCTAVIA je vhodná i na každodenní cestování v městském provozu. Když budete potřebovat zaparkovat, stačí najít vhodné místo a asistent parkování se o všechno postará. Pokud by z vystupování z vozidla hrozilo nebezpečí střetu s jiným vozidlem nebo cyklistou, budete na toto upozorněni.


Interiér nové generace

Vysoce kvalitní a příjemné materiály s plynulými liniemi charakterizují elegantní a vzdušný interier. Chromované doplňky zdobí středovou konzoly, výplně dveří a v neposlední řadě i kliky dveří. Dokonalou atmosféru dotváří LED osvětlení na přístrojové desce, v předních dveřích a v prostorách pro nohy, které lze nastavit v mnoha barevných kombinacích. Automatická převodovka již není propojena mechanicky, takže pokyny k přeřazení probíhají pouze elektronicky. Totéž platí i pro elektrickou parkovací brzdu, kterou nastavíte lehkým pohybem prstu. Nový je též dvouramenný volant, kde máte všechny důležité funkce pod kontrolou.
Vše máte před sebou

Hlavní novinkou ve vozech Škoda je čelní displej (Head-up displej), který zobrazuje na čelní sklo aktuální rychlost, navigační instrukce a jiné údaje, abyste mohli nerušeně sledovat silnici před sebou. Podrobnější informace Vám jsou nabízeny na Virtuální kokpit o velikosti 10,25” se čtyřmi možnostmi zobrazení, které lze konfigurovat dle libosti. Multimediální displej s úhlopříčkou 10” Columbus je vhodně umístěný v zorném poli řidiče, je vybaven Apple CarPlay a Android Auto a nabízí nahlédnutí do informací z online služeb Škoda Connect. Lze jej ovládat gesty, dotykem a nebo hlasem. Octavia je standardně vybavena dvěma podsvícenými USB-C porty, které jsou umístěné vpředu a slouží k přenosu dat a nebo nabíjení. Na přání může být vybaven dalšími třemi porty, jeden je umístěn u vnitřního zpětného zrcátka na dobíjení kamery a další dva jsou vzadu, určený pro nabíjení zařízení cestujících na zadních sedadlech.


Šetrnější a úspornější motory

Řada motorů zahrnuje inovativní benzínové a naftové jednotky, které používají méně paliva a produkují méně CO2 než předchozí generace. K dispozici jsou motory s výkonem 81 až 140 kW s pohonem předních nebo všech kol. Nabízí se nové motory TDI Evo. Verze vybavená novou manuální šestistupňovou převodovkou je schopna dosáhnout kombinované spotřeby paliva 3,5 l/100 km s úrovní emisí CO2 pouhých 91 g/km. Pokud chcete být ještě úspornější, vyberte model G-TEC s pohonem na zemní plyn.
Benzínové motory TSI 

Motory TSI se vyznačují nízkou spotřebou, skvělou dynamikou a dobrým výkonem. Motory TSI budou zpočátku nabízené s poměrně silným zážehovým motorem 1,5 TSI 110kW v kombinaci se šestistupňovým manuálem. Až později budou také v provedení 1,0 TSI 85kW a též se šestistupňovým manuálem a vrcholem bude 2.0 TSI 140 kW spojený se sedmistupňovou převodovkou DSG a pohonem všech kol.
Naftové motory TDI

Motory TDI jsou správnou volbou pro zákazníky s vysokým ročním nájezdem, jejichž prioritou je nízká spotřeba. Vznětové motory budou zatím nabízené ve dvou variantách a to 2,0 TDI 85kW se šestistupňovým manuálem a 2,0 TDI 110kW, kombinovaný se šestistupňovou převodovkou DSG. Později přijdou ještě 2,0 TDI 85 kW DSG a vrcholem bude 2,0 TDI se 110 kW 4×4 a ten nejsilnější vznětový motor bude mít 147 kW a taktéž s 4×4.


Na řízení nejste nikdy sami.

S novou OCTAVII jste na cestách bez starostí a bez ohledu na to, zda projíždíte městskou špičkou nebo jedete po okresních silnicích. Protože nová OCTAVIA má celou řadu nových asistentů, které maximálně pomáhají řidiči. V kombinaci s devíti airbagy a pětihvězdičkovému hodnocení v nárazovém testu Euro – NCAP dosahuje ochrana cestujících nejvyšší úrovně.

Někteří pomocníci…

Front Assist

Tento asistent Vás včas varuje před srážkou. Pokud hrozí kolize začne systém brzdit, aby minimalizoval následky. Systém dokáže vůz úplně zastavit, pokud před sebou detekuje chodce či kolo.

Asistent změny jízdního pruhu

Zaznamenává změny jízdního pruhu vozidla jedoucího za Vámi, a to díky dvěma senzorům umístěným v zadní části vozu a i vozidla nacházejícím se v mrtvém úhlu, a to až do vzdálenosti 70 m, takže je vhodný i na dálnice.

Proaktivní ochrana cestujících

Tento systém proaktivní ochrany cestujících má za úkol připravit posádku na potencionální srážku nebo náraz. Systém spolupracuje jak s předními senzory, tak i se zadními senzory, ale i se senzorem převrácení vozu. ESC se aktivuje při možném střetu s jiným vozem nebo když se vůz dostane do smyku. V takové situaci přitáhne přední bezpečnostní pasy a zavře elektricky ovládaná boční okna, aby zamezil vniknutím cizích předmětů to vozu.

Asistent pro odbočování

Tento asistent je dodáván se systémem FRONT ASSIST a jeho úkolem je při odbočování vlevo, například na křižovatce, sledovat protijedoucí vozidla. Pokud hrozí náraz s protijedoucím vozidlem, tento asistent vozidlo úplně zastaví a zapne varovné signály.
Prediktivní adaptivní tempomat

Tento asistent dokáže při jízdě v koloně nejen kontrolovat provoz před vámi, ale i rozpoznávat dopravní značky a rychlostní limity uložené v navigaci. Systém rozpoznávání značek využívá multifunkční kameru a údaje z navigačního systému a na základě jejich součinnosti rozpoznává a následně řidiči zobrazuje dopravní značky. Díky tomu včas upravuje rychlost například před zatáčkami, kruhovými objezdy, křižovatkami nebo podle rychlostních limitů.

Ke spoustě dalších jízdních asistentů patří i ochrana pomocí airbagů, kterých může být až devět, včetně ochrany hlavových opěrek, které chrání cestující před možným zraněním. Funkce tísňového volání eCall navíc v případě nehody automaticky kontaktuje tísňové služby a určí umístnění a stav Vašeho vozidla.


Motor

 • Počet válců : 4
 • Zdvihový objem : 1498 – 1968 (cm3)
 • Exhalační norma : EU6
 • Palivo : benzin, okt. č. 95 nebo motorová nafta

Výkon

 • Maximální rychlost : 211 – 230 km/hod
 • Zrychlení 0-100 : 8,2 – 10,3 km/h

Karoserie vozu

 • Karoserie : 5místná, 5dveřová, 2prostorová
 • Délka : 4689 mm
 • Šířka : 1829
 • Rozvor : 2677; 2668 mm (dle motorizace)

Základní cena

 • Již od : 596 900 Kč

Spotřeba paliva

 • město : 4,2 – 6,4 l/100 km
 • mimo město : 3,1 – 4,0 l/100 km
 • kombinovaná : 3,5 – 4,9 l/100 km

Pohon

 • Druh : pohon předních kol
 • Spojka : hydraulicky ovládaná, jednokotoučová nebo dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané
 • Převodovka : mechanická 5stupňová, mechanická 6stupňová, automatická 6stupňová DSG, automatická 7stupňová DSG
 • Leasing
  • Vozidlo
  • 24 měsíců
  • 36 měsíců
  • 48 měsíců
  • 60 měsíců

  Měsíční splátka od 7 495

  Celkový nájezd 10000 KM

  Specifikace vozu

  Specifikace vozu:

  • Objem motoru: 1498
  • Výkon: 110 kW
  • Převodovka: Manuální
  • Barva: Bílá Candy
  • Barva potahů: Černá

  Služby ve splátce:

  • Amortizace
  • Finanční služba
  • Povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí
  • Připojištění skel vozidla
  • Pojištění právní ochrany - Asistent
  • Poplatky za registraci, SD, rádio
  • Přihlášení/Odhlášení vozidla
  • Management fee - Poplatek Management
  • Likvidace pojistných událostí
  Vůz ihned k odběru

  Vůz v hodnotě: 714 300 Kč vč. DPH

  Výbava vozu:

  Kola z lehké slitiny Mensa Aero 17'', Fresh, Rezervní kolo (neplnohodnotné) s příslušenstvím; Antikolizní asistent, Startování tlačítkem a dálkové centrální zamykání, Front Assist s upozorněním a zabržděním při hrozící kolizi, Rozpoznání únavy řidiče, 3x USB-C (2x vzadu, 1x u vnitřního zpětného zrcátka), Příprava pro služby ŠKODA Connect M, Asistent rozjezdu do kopce, Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu, Tempomat s omezovačem rychlosti, 3x ISOFIX, 2x Top Tether, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, Asistent udržování jízdního pruhu (Lane Assist), 8x airbag - středový, kolenní u řidiče, 2x čelní, 2x boční vpředu, 2x hlavové), Infotainment Swing 8", Kontrola tlaku v pneumatikách, Tísňové volání eCall+, Elektronická parkovací brzda s funkcí Auto Hold, Světelný a dešťový senzor, Vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla, 8 reproduktorů, Dvouzónový Climatronic, Parkovací senzory vzadu, El. sklopná vnější zpětná zrcátka, Bezdrátové nabíjení telefonu a mnohem víc. ID 279553

  Měsíční splátka od 7 257

  Celkový nájezd 10000 KM

  Specifikace vozu

  Specifikace vozu:

  • Objem motoru: 1498
  • Výkon: 110 kW
  • Převodovka: Manuální
  • Barva: Bílá Candy
  • Barva potahů: Černá

  Služby ve splátce:

  • Amortizace
  • Finanční služba
  • Povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí
  • Připojištění skel vozidla
  • Pojištění právní ochrany - Asistent
  • Poplatky za registraci, SD, rádio
  • Přihlášení/Odhlášení vozidla
  • Management fee - Poplatek Management
  • Likvidace pojistných událostí
  • Údržba a servisní náklady
  Vůz ihned k odběru

  Vůz v hodnotě: 714 300 Kč vč. DPH

  Výbava vozu:

  Kola z lehké slitiny Mensa Aero 17'', Fresh, Rezervní kolo (neplnohodnotné) s příslušenstvím; Antikolizní asistent, Startování tlačítkem a dálkové centrální zamykání, Front Assist s upozorněním a zabržděním při hrozící kolizi, Rozpoznání únavy řidiče, 3x USB-C (2x vzadu, 1x u vnitřního zpětného zrcátka), Příprava pro služby ŠKODA Connect M, Asistent rozjezdu do kopce, Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu, Tempomat s omezovačem rychlosti, 3x ISOFIX, 2x Top Tether, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, Asistent udržování jízdního pruhu (Lane Assist), 8x airbag - středový, kolenní u řidiče, 2x čelní, 2x boční vpředu, 2x hlavové), Infotainment Swing 8", Kontrola tlaku v pneumatikách, Tísňové volání eCall+, Elektronická parkovací brzda s funkcí Auto Hold, Světelný a dešťový senzor, Vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla, 8 reproduktorů, Dvouzónový Climatronic, Parkovací senzory vzadu, El. sklopná vnější zpětná zrcátka, Bezdrátové nabíjení telefonu a mnohem víc. ID 279553

  Měsíční splátka od 7 550

  Celkový nájezd 10000 KM

  Specifikace vozu

  Specifikace vozu:

  • Objem motoru: 1498
  • Výkon: 110 kW
  • Převodovka: Mechanická
  • Barva: Stříbrná Brilliant metalíza
  • Barva potahů: Černá

  Služby ve splátce:

  • Amortizace
  • Finanční služba
  • Povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí
  • Připojištění skel vozidla
  • Pojištění právní ochrany - Asistent
  • Poplatky za registraci, SD, rádio
  • Přihlášení/Odhlášení vozidla
  • Management fee - Poplatek Management
  • Likvidace pojistných událostí
  Vůz ihned k odběru

  Vůz v hodnotě: 719 800 Kč vč. DPH

  Výbava vozu:

  Kola z lehké slitiny Mensa Aero 17'', Fresh, Rezervní kolo (neplnohodnotné) s příslušenstvím; Antikolizní asistent, Startování tlačítkem a dálkové centrální zamykání, Front Assist s upozorněním a zabržděním při hrozící kolizi, Rozpoznání únavy řidiče, 3x USB-C (2x vzadu, 1x u vnitřního zpětného zrcátka), Příprava pro služby ŠKODA Connect M, Asistent rozjezdu do kopce, Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu, Tempomat s omezovačem rychlosti, 3x ISOFIX, 2x Top Tether, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, Asistent udržování jízdního pruhu (Lane Assist), 8x airbag - středový, kolenní u řidiče, 2x čelní, 2x boční vpředu, 2x hlavové), Infotainment Swing 8", Kontrola tlaku v pneumatikách, Tísňové volání eCall+, Elektronická parkovací brzda s funkcí Auto Hold, Světelný a dešťový senzor, Vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla, 8 reproduktorů, Dvouzónový Climatronic, Parkovací senzory vzadu, El. sklopná vnější zpětná zrcátka, Bezdrátové nabíjení telefonu a mnohem víc. ID 279550

  Měsíční splátka od 7 309

  Celkový nájezd 10000 KM

  Specifikace vozu

  Specifikace vozu:

  • Objem motoru: 1498
  • Výkon: 110 kW
  • Převodovka: Mechanická
  • Barva: Stříbrná Brilliant metalíza
  • Barva potahů: Černá

  Služby ve splátce:

  • Amortizace
  • Finanční služba
  • Povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí
  • Připojištění skel vozidla
  • Pojištění právní ochrany - Asistent
  • Poplatky za registraci, SD, rádio
  • Přihlášení/Odhlášení vozidla
  • Management fee - Poplatek Management
  • Likvidace pojistných událostí
  • Údržba a servisní náklady
  Vůz ihned k odběru

  Vůz v hodnotě: 719 800 Kč vč. DPH

  Výbava vozu:

  Kola z lehké slitiny Mensa Aero 17'', Fresh, Rezervní kolo (neplnohodnotné) s příslušenstvím; Antikolizní asistent, Startování tlačítkem a dálkové centrální zamykání, Front Assist s upozorněním a zabržděním při hrozící kolizi, Rozpoznání únavy řidiče, 3x USB-C (2x vzadu, 1x u vnitřního zpětného zrcátka), Příprava pro služby ŠKODA Connect M, Asistent rozjezdu do kopce, Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu, Tempomat s omezovačem rychlosti, 3x ISOFIX, 2x Top Tether, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, Asistent udržování jízdního pruhu (Lane Assist), 8x airbag - středový, kolenní u řidiče, 2x čelní, 2x boční vpředu, 2x hlavové), Infotainment Swing 8", Kontrola tlaku v pneumatikách, Tísňové volání eCall+, Elektronická parkovací brzda s funkcí Auto Hold, Světelný a dešťový senzor, Vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla, 8 reproduktorů, Dvouzónový Climatronic, Parkovací senzory vzadu, El. sklopná vnější zpětná zrcátka, Bezdrátové nabíjení telefonu a mnohem víc. ID 279550

  Měsíční splátka od 9 064

  Celkový nájezd 10000 KM

  Specifikace vozu

  Specifikace vozu:

  • Objem motoru: 1968
  • Výkon: 85 kW
  • Převodovka: Mechanická
  • Barva: Stříbrná Brilliant metalíza
  • Barva potahů: Černá

  Služby ve splátce:

  • Amortizace
  • Finanční služba
  • Povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí
  • Připojištění skel vozidla
  • Pojištění právní ochrany - Asistent
  • Poplatky za registraci, SD, rádio
  • Přihlášení/Odhlášení vozidla
  • Management fee - Poplatek Management
  • Likvidace pojistných událostí
  Vůz ihned k odběru

  Vůz v hodnotě: 823 300 Kč vč. DPH

  Výbava vozu:

  Mensa Aero 17", Rezervní kolo (neplnohodnotné) s příslušenstvím, Tažné zařízení sklopné, el. odjistitelné, Zadní stěrač Aero, Matrix plus; Antikolizní asistent, Front Assist s upozorněním a zabržděním při hrozící kolizi, Rozpoznání únavy řidiče, 3x USB-C (2x vzadu, 1x u vnitřního zpětného zrcátka), Příprava pro služby ŠKODA Connect M, Asistent rozjezdu do kopce, DAB - digitální radiopříjem, Infotainment Bolero 10", Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu, 3x ISOFIX, 2x Top Tether, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, Asistent udržování jízdního pruhu (Lane Assist), 8x airbag - středový, kolenní u řidiče, 2x čelní, 2x boční vpředu, 2x hlavové), Kontrola tlaku v pneumatikách, Tísňové volání eCall+, Elektronická parkovací brzda s funkcí Auto Hold, Světelný a dažďový senzor, Vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla, 8 reproduktorů, SmartLink, Digitální asistentka Laura, El. sklápění pro vnější sp. zrcátka s aut. stmíváním na straně řidiče, Odjištění zadních opěradel ze zav. prostoru - mechanicky, Vyhřívání předních sedadel, Vyhřívané čelní sklo, Adaptivní tempomat (ACC), Parkovací senzory vpředu a vzadu, Virtuální pedál, Parkovací kamera vzadu, Bezdrátové nabíjení telefonu, Sunset, KESSY s alarmem - bezklíčové zamykání a startování a mnohem víc. ID 991042

  Měsíční splátka od 8 771

  Celkový nájezd 10000 KM

  Specifikace vozu

  Specifikace vozu:

  • Objem motoru: 1968
  • Výkon: 85 kW
  • Převodovka: Mechanická
  • Barva: Stříbrná Brilliant metalíza
  • Barva potahů: Černá

  Služby ve splátce:

  • Amortizace
  • Finanční služba
  • Povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí
  • Připojištění skel vozidla
  • Pojištění právní ochrany - Asistent
  • Poplatky za registraci, SD, rádio
  • Přihlášení/Odhlášení vozidla
  • Management fee - Poplatek Management
  • Likvidace pojistných událostí
  • Údržba a servisní náklady
  Vůz ihned k odběru

  Vůz v hodnotě: 823 300 Kč vč. DPH

  Výbava vozu:

  Mensa Aero 17", Rezervní kolo (neplnohodnotné) s příslušenstvím, Tažné zařízení sklopné, el. odjistitelné, Zadní stěrač Aero, Matrix plus; Antikolizní asistent, Front Assist s upozorněním a zabržděním při hrozící kolizi, Rozpoznání únavy řidiče, 3x USB-C (2x vzadu, 1x u vnitřního zpětného zrcátka), Příprava pro služby ŠKODA Connect M, Asistent rozjezdu do kopce, DAB - digitální radiopříjem, Infotainment Bolero 10", Elektrické ovládání oken vpředu a vzadu, 3x ISOFIX, 2x Top Tether, 12 V zásuvka v zavazadlovém prostoru, Asistent udržování jízdního pruhu (Lane Assist), 8x airbag - středový, kolenní u řidiče, 2x čelní, 2x boční vpředu, 2x hlavové), Kontrola tlaku v pneumatikách, Tísňové volání eCall+, Elektronická parkovací brzda s funkcí Auto Hold, Světelný a dažďový senzor, Vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla, 8 reproduktorů, SmartLink, Digitální asistentka Laura, El. sklápění pro vnější sp. zrcátka s aut. stmíváním na straně řidiče, Odjištění zadních opěradel ze zav. prostoru - mechanicky, Vyhřívání předních sedadel, Vyhřívané čelní sklo, Adaptivní tempomat (ACC), Parkovací senzory vpředu a vzadu, Virtuální pedál, Parkovací kamera vzadu, Bezdrátové nabíjení telefonu, Sunset, KESSY s alarmem - bezklíčové zamykání a startování a mnohem víc. ID 991042

  BAREVNÉ PROVEDENÍ

  • Nová ŠKODA Octavia stříbrná Brilliant
  • ŠKODA Octavia šedá Quartz
  • ŠKODA Octavia modrá Titan na operativní leasing
  • Nová ŠKODA Octavia modrá Race na operativní leasing
  • Nová ŠKODA Octavia modrá Energy na operativní leasing
  • ŠKODA Octavia Combi bílá Candy na operativní leasing
  • ŠKODA Octavia bilá Moon na operativní leasing
  • ŠKODA Octavia černá Crystal na operativní leasing
  • ŠKODA Octavia černá Magic na operativní leasing
  • ŠKODA Octavia červená Corrida
  • ŠKODA Octavia červená Velvet
  • ŠKODA Octavia hnědá Maple
  • Nová ŠKODA Octavia modrá Lava
  • Nová ŠKODA Octavia stříbrná Brilliant
  • ŠKODA Octavia šedá Quartz
  • ŠKODA Octavia modrá Titan na operativní leasing
  • Nová ŠKODA Octavia modrá Race na operativní leasing
  • Nová ŠKODA Octavia modrá Energy na operativní leasing
  • ŠKODA Octavia Combi bílá Candy na operativní leasing
  • ŠKODA Octavia bilá Moon na operativní leasing
  • ŠKODA Octavia černá Crystal na operativní leasing
  • ŠKODA Octavia černá Magic na operativní leasing
  • ŠKODA Octavia červená Corrida
  • ŠKODA Octavia červená Velvet
  • ŠKODA Octavia hnědá Maple
  • Nová ŠKODA Octavia modrá Lava

  KONTAKTUJTE NÁS

   řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B a mít více než 18 let.

   Prodejce ŠKODA - Tomáš Pašek
   Tomáš Pašek

   prodejce vozů

   ( +420 ) 778 544 413

   pasek@autopodbaba.cz

   Style Selector

   Primary Color