ÚvodVolkswagenVOLKSWAGEN ID.7

VOLKSWAGEN ID.7

ID.7 bílá Iceberg černá Schwarz

VOLKSWAGEN ID.7 NA OPERATIVNÍ LEASING

Volkswagen ID.7 na operativní leasing Nový Volkswagen ID.7 nově definuje výkon elektrické mobility. Jedná se o vrcholný model nabídky čistě elektrických vozů Volkswagen. Zaujme především stylovou karoserií typu liftback, dlouhým dojezdem, rychlým nabíjením, velkorysým prostorem pro cestující a intuitivním ovládáním. Pozadu nezůstal ani interiér vozu, kde designeři vsadili na jednoduchost, prostornost, pohodlí a velký zavazadlový prostor, který nabízí 532 litrů s možností sklopení zadních sedaček, a to téměř do roviny. Samozřejmě nemůže chybět hromada asistentů, kteří na vás dohlíží a v případě nouze vám pomohou situaci zvládnout. I samotné parkování a vyparkování vozu už je jen zábava a váš asistent to udělá sám za vás.

Elegantní vlajková loď.

Elegantní design ID.7 se vyznačuje aerodynamicky tvarovanou přední částí a šikmou střešní částí, která spíše připomíná fastback. Otvory na předním nárazníku umožňují proudění vzduchu po boku vozidla a tím vytvářejí vzduchovou clonu, která umožňuje jeho proudění až na zadní část vozu. Díky šikmé střeše dosahuje ID.7 velmi dobrého odporu vzduchu a tím má menší spotřebu energie a zvětšuje se samotný dojezd.
Světlomety poslední generace.

Nové ID.7 bude k dispozici s inovativními IQ. Matrix LED světlomety. Technologie Matrix umožňuje nepřetržitou jízdu s dálkovými světly bez toho, aniž by oslnily ostatní účastníky silničního provozu. Mezi předními světlomety a logem Volkswagen na přídi vozu se táhne elegantní světelný pás, který když se přiblížíte ke svému vozidlu, tak se světlomety krátce rozsvítí jako by na vás mrkly, takže ID.7 vypadá jako člověk. To, co dělá dojem vpředu nemůže chybět ani vzadu. Tam jsou součástí paketu volitelné zadní 3D LED světla s animovaným brzdovým světlem a integrovanými směrovými světly, které plynulým ohybem ukazují směr odbočování.


Inteligentní klimatizace.

V novém ID.7 na vás čeká zcela nový zážitek v digitálním kokpitu, který se tak stane skutečně chytrým zařízením s nejmodernější koncepcí ovládání. Standardní velikost digitálního kokpitu je 15 palců a poskytne vám pohodlný přístup k těm nejdůležitějším funkcím. Můžete si tak oblíbené položky sami nakonfigurovat a nastavit dle vašich potřeb, tím se zlepší váš uživatelský komfort.
Všechny hlavní funkce klimatizace jsou integrované do přímého přístupu infotainment systému. Tyto funkce klimatizace jsou viditelné na hlavním infotainmentu a každý uživatel si může nakonfigurovat svojí volbu. Klimatizaci lze ovládat i hlasově, třeba když máte studené ruce, stačí zadat požadavek a systém sám zapne vyhřívání volantu a výdechy klimatizace začnou foukat teplý vzduch směrem k volantu na ruce.Pohodlné cestování.

Nová prémiová volitelná sedadla ergoActive jsou obzvláště komfortní a byla vyrobena s ortopedy a odborníky na záda. Tyto sedadla, která jsou u řidiče či spolujezdce kombinují komfortní sezení spojené s masážními programy, automatickou klimatizací a novou aktivační funkcí pro svalové skupiny v oblasti páteře a pánve. Masáží tlakových bodů a poprvé i aktivace pánve podpoří proudění krevního oběhu a uvolní tím napětí v těle a tím si vy užijete dlouhou, ale i krátkou cestu. Masážní funkce je programově vytvořena řízeným nárůstem tlaku a redukcí vzduchových bublin. A nyní jsou vzduchové polštáře jak v opěradle, tak nově i v sedáku.


Jednoduché nabíjení.

Nyní je nabíjení s vaším modelem Volkswagen ID.7 ještě pohodlnější se službou Plug & Charge, nový standard pro pohodlné nabíjení. Vše, co potřebujete, je ID. Software 3.1 nebo vyšší, Volkswagen App a také nabíjecí tarif We Charge s podporou Plug & Charge. To vám umožňuje jednoduše jezdit na nabíjecí stanici Plug & Charge kde se aktivujte funkce Plug & Charge v aplikaci Volkswagen ve vozidle a vy jen zapojíte nabíjecí kabel. Přihlášení, dobíjení, fakturace probíhá automaticky. V pohodě pak pokračujete ve své cestě.
Výkon a dojezd.

S novým ID.7 můžete ujet až 700 kilometrů v závislosti na kapacitě baterie. Jsou tedy vybaveny pro téměř každou jízdu bez mezipřistání. Baterii lze nabít z 10 na 80 procent za přibližně 25 minut na rychlonabíjecích stanicích DC (stejnosměrným proudem) při mírných venkovních teplotách a nabíjecím výkonu až 200 kW. Vy jste tak rychle opět připraveni k jízdě. Sofistikovaný management baterie a aerodynamický design pomáhají minimalizovat spotřebu energie.


Parkování bez starostí.

Parkovací asistent lze volitelně rozšířit o paměťovou funkci. To znamená, že nyní můžete svůj Volkswagen naučit i velmi individuální parkovací manévry. Například zaparkovat na zahradě rodinného domu nebo v garáži. Svůj Volkswagen musíte sami zaparkovat pouze jednou a proces parkování uložit. Váš Volkswagen pak může parkovací manévr, který se sám naučil, opakovat. Jediné, co musíte udělat, je sledovat celý proces parkování a v případě potřeby zasáhnete. Parkovací asistent Plus toho umí ještě víc. Může vám tak vyjíždět z podélných parkovacích míst a nebo za vás dokončí neúspěšný parkovací manévr.
Vidí za vás – Side Assist.

Side Assist, tento asistent změny jízdního pruhu vás může zachránit před nebezpečným přejížděním do jiného pruhu, a to varovným LED indikátorem ve vnějším zpětném zrcátku. Pokud dáte povel ke změně jízdního pruhu, tento asistent vypočítá, zda by vás vozidlo přijíždějící za vámi nemohlo ohrozit svou polohou a rychlostí, a upozorní vás na to blikáním ve vnějším zpětném zrcátku.
Ve spojení se systémem varování před opuštěním jízdního pruhu Lane Assist vás může podpořit také korekčními zásahy do řízení.
I při vystupování z vozu máte u sebe strážného anděla, který dokáže rozpoznat nebezpečnou situaci a varuje vás zvukově a vizuálně před přijíždějícím vozem, a to dříve než vystoupíte z vozu.


Motor

 • Maximální výkon elektromotoru:  210 kW
 • Maximální výkon elektromotoru po dobu 30 min.: 89 kW
 • Palivo : elektřina

Výkon

 • Maximální rychlost : 180 km/hod

Karoserie vozu

 • Karoserie : 5místná, 5dveřová, 2prostorová
 • Délka : 4961 mm
 • Šířka : 1862 mm
 • Rozvor : 2971 mm

Základní cena

 • Již od : 1 329 900 Kč

Spotřeba elektrické energie

 • celkový dojezd město : 759 km
 • spotřeba elektrické energie kombinovaná : 14,29 kWh/100 km
 • celkový dojezd kombinovaný : 613 km

Pohon

 • Druh : pohon zadních kol
 • Převodovka : automatická

 • Leasing
 • není žádná nabídka

  BAREVNÉ PROVEDENÍ

  • ID.7 šedá Moonstone černá Schwarz
  • ID.7 stříbrná Scale černá Schwarz
  • ID.7 modrá Aquamarin černá Schwarz
  • ID.7 černá Grenadilla
  • ID.7 bílá Iceberg černá Schwarz
  • ID.7 šedá Moonstone černá Schwarz
  • ID.7 stříbrná Scale černá Schwarz
  • ID.7 modrá Aquamarin černá Schwarz
  • ID.7 černá Grenadilla
  • ID.7 bílá Iceberg černá Schwarz

  KONTAKTUJTE NÁS

   řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B a mít více než 18 let.

   Radovan Pipek

   prodejce osobních vozů

   ( +420 ) 735 757 563

   pipek@autopodbaba.cz

   Style Selector

   Primary Color