ÚvodVolkswagenVOLKSWAGEN PASSAT

VOLKSWAGEN PASSAT

VOLKSWAGEN PASSAT NA OPERATIVNÍ LEASING

Volkswagen Passat na operativní leasing je ideální řešení pokud patříte k velmi zaneprázdněným lidem, kteří jsou často na služební cestě nebo jsou odpovědní za každodenní život rodiny? Pak je pro vás velmi důležité, abyste měli k dispozici spolehlivý automobil. Právě tím je Volkswagen Passat na operák. Kromě spolehlivosti toho však nabízí mnohem víc – jeho úkolem je totiž usnadnění vašich úkolů. Díky jeho intuitivně ovládaným funkcím se každá jízda promění na zážitek komfortu na nejvyšší úrovni. Vůz nabízí výbavové linie Business, Elegance nebo verzi se sportovními prvky R-Line. Ve voze máte přístup k internetu. A to dokonce tak, jak jste již dlouho zvyklí v každodenním životě – vždy a všude. Integrovaná eSIM karta vám umožňuje přímý přístup k mobilním službám online nebo službám We Connect. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a také si budete užívat dobrou zábavu. Vyberte si z naší nabídky vozů Volkswagen Passat na operativní leasing vůz, který vám nejlépe sedne.

Nový Passat boční pohled

Elegance a dynamika

Konstrukce nového Passatu je nezaměnitelná. Kombinuje typickou multifunkčnost modelu Passat se sportovními liniemi, a to vše podtrhuje aerodynamická silueta celého vozu. Výrazná mřížka a světelná signatura světlometů mu dávají nezaměnitelně sebevědomou tvář. LED světlomety nebo volitelné LED Matrix světlomety a přepracované LED zadní světla a atraktivní výběr kol dokreslují elegantní vzhled. Stručně řečeno, nový Passat přesvědčí ze všech úhlů pohledu.

 

 

 

 

Pro všechny, kteří rádi dostanou všechno.

Nový Passat zadní pohled

Nejsilnější dojem z prvních kilometrů za volantem vozů Passat lze vyjádřit jedním slovem ¨KOMFORT¨. Ten rozdíl proti předchozímu modelu je opravdu cítit. Můžete se těšit na jeho výrazný zevnějšek a vysoce kvalitní zpracování. Svým moderním designem zaujme přední i zadní nárazník, LED světlomety, resp.volitelné světlomety IQ. Light s technologií LED Matrix, stejně jako nově tvarovaná LED zadní světla. Spojí se tak elegance, funkčnost a sportovní linie do stylového vzhledu, který nikdo nepřehlédne

Nový Passat interier

Pro všechny, kteří rádi dostanou všechno.

Poté, co usednete do vašeho vozu Passat, už nebudete chtít vystoupit. Jeho interiér podtrhuje jeho prvotřídní charakter a na první pohled vypadá velmi prostorně a luxusně. Vysoce kvalitní dekory na přístrojové desce a dveřích navíc zdůrazňují ušlechtilý vzhled interiéru. Pohodlná sedadla s nastavitelnými opěrkami hlavy a velkorysým prostorem pro nohy vám umožní cítit ten pocit velkého prostoru. Středová konzole s velkou odkládací přihrádkou působí ušlechtilým dojmem a vytváří harmonii stylové elegance a funkčního designu.

 

 

 

 

Vytvořte si individuální světelnou atmosféru. 

Interiér vašeho nového vozu Passat září v novém světle: Díky volitelnému osvětlení „Ambiente“ v něm vytvoříte zcela individuální světelnou atmosféru a každá jízda tak může být jedinečná a originální dle vaší momentální nálady. Nabídka zahrnuje dvě provedení – osvětlení s 10 a až 30 barvami. Vytvoříte tak vhodnou atmosféru pro téměř každou náladu – od tlumeného světla až po jasně zářící. Osvětlení lze regulovat velmi snadno prostřednictvím displeje Vašeho rádia nebo navigačního systému.

 

Dva jsou lepší než jeden.

Váš Passat si můžete také zvolit ve variantě Plug-in Hybrit označovaný jako GTE. Ten využívá ke svému pohonu elektromotor a spalovací motor TSI. Váš Passat GTE se startuje v „E-Módu“, ve kterém je v činnosti pouze elektromotor, lokálně jede zcela bez misí a produkuje přitom minimální hluk. Díky lineárnímu zrychlení je okamžitě k dispozici krouticí moment 400 Nm. Při stisknutí tlačítka GTE módu efektivně spojíte sílu skrytou v obou motorech dohromady – nastane tzv „boost“. Získáte tak maximální výkon160 kW (218 k) a maximální krouticí moment 400 Nm.

 

 

Jednoduché nabíjený.

Nabíjení nového Passat GTE Variant je snazší než výměna žárovky: jednoduše připojte nabíjecí kabel k zásuvce doma nebo k veřejné nabíjecí stanici. V domácnosti je lithium-iontová baterie plně nabita přibližně po 5 hodinách. A pokud používáte veřejnou nabíjecí stanici nebo volitelnou Wallbox, baterie bude do čtyř hodin plná. Passat na jedno nabití dokáže ujet až 56 km měřené podle standartu WLTP.

Dobré asistenty je zpravidla obtížné najít. V novém voze Passat je tomu však jinak. Zde totiž najdete celou řadu inteligentních asistenčních systémů, pro které Volkswagen používá jednotné označení IQ.DRIVE. IQ.DRIVE je tak synonymem pro všechny asistenční systémy, které již dnes existují, a i pro ty, které jsou vyvíjeny pro využití v blízké i vzdálené budoucnosti. V novém modelu Passat budete mít prospěch z inovativních funkcí, jako je například nový systém „Travel Assist“, asistent „Emergency Assist“ a mnoho dalších.

Nový Passat ovládání na volant

Jeho poslání: vše vám usnadnit.

S intuitivním hlasovým ovládáním můžete pomocí hlasu ovládat například rádio, telefon nebo navigaci ve voze. Nyní si cestování užijete ještě mnohem více a bezpečněji, protože pomocí hlasu můžete ovládat hlasitost rádia a volit položky z adresáře a telefonní čísla vašich kontaktů. Díky hlasovému ovládání vytvoříte přirozený dialog, tudíž se nemusíte učit přesné znění příkazů, a přitom se můžete plně věnovat silničnímu provozu.
We Connect Plus – lze též používat pomocí hlasového ovládání. Online zjistíte zajímavosti o vámi navštívené destinaci, ceny pohonných hmot nebo třeba otvírací hodiny parkovišť.

 

 

 

 

Nový Passat display

Užijte si komfort na stisk tlačítka.

Jestliže často trávíte čas za volantem, bude asistent „Travel Assist“ představovat významný příspěvek k vašemu pohodlí. Zejména při jízdě po dálnicích a silnicích s potřebnými parametry udržuje systém váš vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a současně přitom bere v úvahu i odstup od vpředu jedoucích vozidel. V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG pak systém zajistí i popojíždění vozu ve váznoucí dopravě.

 

Motor

 • Počet válců: 4
 • Zdvihový objem : 1395 – 1968 (cm3)
 • Exhalační norma : EU6
 • Palivo : benzin nebo nafta

Výkon

 • Maximální rychlost : 208 – 240 km/hod

Karoserie vozu

 • Karoserie : 5místná, 5dveřová, 2prostorová
 • Délka : 4767 mm
 • Šířka : 1832 mm
 • Rozvor : 2791 mm

Základní cena

 • Již od : 704 900 Kč

Spotřeba paliva

 • město : 4,3 – 7,2 l/100 km
 • mimo město : 3,3 – 5,1 l/100 km
 • kombinovaná : 3,7 – 5,9 l/100 km

Pohon

 • Druh : pohon předních kol
 • Převodovka : mechanická 6stupňová, automatická 7stupňová DSG

 • Leasing
 • není žádná nabídka

  BAREVNÉ PROVEDENÍ

  KONTAKTUJTE NÁS

   řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B a mít více než 18 let.

   KE STAŽENÍ

   Radovan Pipek

   ( +420 ) 735 757 563

   pipek@autopodbaba.cz

   Style Selector

   Primary Color