ÚvodVolkswagenVOLKSWAGEN POLO

VOLKSWAGEN POLO

Volkswagen polo na operativní leasing

VOLKSWAGEN POLO NA OPERATIVNÍ LEASING

Volkswagen Polo na operativní leasing je malý automobil, který má skvělé vlastnosti. Seznamte se s progresivním designem a inteligentními technologiemi nového vozu Volkswagen Polo. Auto má celou řadu vynikajících vlastností, jako jsou IQ.Drive Travel Assist, Digital Cockpit nebo světlomety IQ.Light LED Martix. Vůz je nabízen ve výbavové linii Polo, Life a nebo Style. Na přání si můžete zvolit i panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které se rozprostírá přes celou šíři střechy. Představuje díky své velké ploše prvek, který na sebe přitahuje pozornost. A díky intuitivnímu hlasovému ovládání můžete ve vašem voze Volkswagen Polo na přání svým hlasem ovládat rádio, telefon i volitelnou navigaci. Volitelné hlasové ovládání online z nabídky We Connect Plus pak zajistí, že vám vůz bude rozumět ještě lépe. Jeho pomocí můžete vybírat vaši oblíbenou hudbu nebo zcel jednoduše zadat cíl do navigace. Využijte naší nabídku výhodného operativního leasingu.

Ukažte své sebevědomí

Design nového vozu POLO nastavuje již v základní verzi nová měřítka. Při prvním pohledu zaujme jeho tornádová linie. Výrazné designové rysy se táhnou od předních blatníků přes dveře (karoserie je v rámci sériové výbavy pětidveřová) a vzadu přes dveře zavazadlového prostoru. Vytváří tak čisté kontury, které jsou projevem progresivní dynamiky. K celkovému výraznému vzhledu patří kromě nových světlometů a nových zadních světel také světla pro denní svícení tvořená LED diodami, LED osvětlení panelu poznávací značky a 14″ ocelová kola s celoplošnými ozdobnými kryty.Netápejte ve tmě

Díky funkcím „Coming home“ a „Leaving home“ bude komfortní i nastupování a vystupování. Potkávací světla, světla pro osvětlení okolí vozu ve vnějších zpětných zrcátkách, zadní světla a osvětlení poznávací značky se při opouštění vašeho vozu vypnou se zpožděním. To působí nejenom velmi atraktivním dojmem, ale usnadňuje Vám rovněž orientaci. A poté co  POLO za tmy odemknete pomocí dálkového ovládání centrálního zamykání, mohou být světla vozu využita pro osvětlení cesty od domovních dveří k vašemu automobilu.


Více prostoru pro váš komfort

POLO je již v základní verzi sériově vybavené systémem pro sledování odstupu „Front Assist“, vč. funkce nouzového brzdění City a s rozpoznáváním chodců, jenž rozpozná situaci, při které došlo ke kritickému poklesu vzdálenosti od překážky před vozem a při brzdění zkrátí brzdnou dráhu. Hlavové airbagy pro cestující na předních i zadních místech pak při vážných nehodách zajistí zvýšenou ochranu hlavy. Rádio „Composition Colour“ a klimatizace, které jsou pro POLO Comfortline součástí sériové výbavy, zajistí v každém ročním období to správné klima.Dokonalé světlo 

Při nočních jízdách nemusíte sedět ve tmě. Osvětlení „Ambiente“, které je pro linii Highline součástí sériové výbavy, zajistí v interiéru příjemnou atmosféru a dodá mu světlené akcenty. Stylové prostředí vytvářejí světelné lišty s bílou barvou světla ve stropě a na spodním lemu palubní desky, osvětlení prostoru pro nohy, osvětlené barevné dekory ve dveřích a v přední odkládací přihrádce (volitelně s možností indukčního nabíjení mobilního telefonu).


Při brzdění získáváte energii

Systém „Start-Stop“ automaticky vypíná motor v případě, že automobil stojí. Ten tak běží pouze tehdy, když je opravdu potřeba. Jakmile sundáte nohu z pedálu spojky, motor se vypne. Nastartuje se po opětovném sešlápnutí spojkového pedálu. Od toho okamžiku je rovněž využívána energie uvolněná při brzdění. Princip této technologie spočívá v přeměně energie uvolněné při brzdění nebo při brzdění motorem na energii elektrickou díky její rekuperaci pomocí alternátoru. Získaná elektrická energie se ukládá do baterie. Systém „Start-Stop“ a využívání energie uvolněné při brzdění jsou dvě technologie, které vám šetří energii, palivo a peníze – a vy tak dojedete dál.

Volba jízdního profilu

Nové POLO můžete prostřednictvím volby jízdního profilu přizpůsobit podle aktuální situace vašemu způsobu jízdy. Pomocí stisku tlačítka nebo prostřednictvím volby na dotykovém displeji vašeho infotainment systému zvolíte požadovaný jízdní profil, kterému se následně automaticky přizpůsobí nastavení pohonu a řízení a v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG také okamžiky řazení.

Jízdní profil ECO vám pomáhá při jízdě maximálním možným způsobem šetřit palivo. Přizpůsobí výkon motoru a aktivuje systém „Start-Stop“ v případě, že je vypnutý. Dále nastaví regulaci klimatizace a řízení teploty (termo management) s ohledem na optimální spotřebu. Je-li automobil vybaven dvouspojkovou převodovkou DSG, upraví časování řazení rychlostních stupňů a tak často, jak je to možné, využívá jízdu na volnoběh, při které dochází k úspoře paliva.

Jestliže si chcete užívat zcela normální komfort, pak stačí, když zvolíte jízdní profil NORMAL. A máte-li potřebu jet sportovním způsobem, přepněte na jízdní profil SPORT. Mimořádnou flexibilitu Vám pak nabízí jízdní mód INDIVIDUAL.Hlavové airbagy

Konvenční čelní airbagy znáte již dlouho. Při čelním nárazu chrání zejména řidiče a spolujezdce. Hlavový airbag v novém voze POLO je boční airbag, který se rozvine ze stropu podobně jako opona. V případě kolize zakryje celou oblast předních i zadních bočních oken včetně B-sloupku. Přitom je chráněna nejenom hlava řidiče, resp. spolujezdce, ale také hlavy cestujících na zadních místech. POLO je samozřejmě vybaveno dvojicí hlavových airbagů, a to sériově bez příplatku. 

Rozpoznávání chodců

Řidič musí rychle reagovat na případně, že chodec náhle vstoupí do vozovky. V takovém případě je významnou podporou systém rozpoznávání chodců, který situaci bleskově vyhodnotí a okamžitě prostřednictvím optické i akustické signalizace varuje řidiče. Jestliže řidič okamžitě sešlápne pedál brzdy, systém jej upozorní na kritickou hodnotu odstupu krátkým brzdným rázem a současně připraví brzdový systém na potencionální nouzové brzdění, při kterém bude okamžitě k dispozici maximální brzdná síla.


Systém proaktivní ochrany cestujících

Systém proaktivní ochrany cestujících se pro POLO dodává na přání. Systém rozpozná potenciálně nebezpečné jízdní situace a automaticky přijme preventivní opatření¹. Automaticky se zavřou otevřená okna i panoramatické střešní okno až do úrovně malé štěrbiny, aby se zajistil optimální účinek hlavových a bočních airbagů. Ve zlomcích sekundy se napnou bezpečnostní pásy na předních místech a řidič i spolujezdec jsou tak pevně zafixováni v sedadlech. Poté, co nebezpečí pomine, se bezpečností pásy opět uvolní a boční okna i střešní okno mohou být znovu otevřena.
Motor

 • Počet válců: 3
 • Zdvihový objem : 999 (cm3)
 • Exhalační norma : EU6
 • Palivo : benzin nebo CNG

Výkon

 • Maximální rychlost : 170 – 200 km/hod
 • Zrychlení 0-100 : 9,5 – 14,9 km/h

Karoserie vozu

 • Karoserie : 5místná, 5dveřová, 2prostorová

Základní cena

 • Již od : 292 900 Kč

Spotřeba paliva

 • město : 4,1 – 6,0 l/100 km
 • mimo město : 2,6 – 4,1 l/100 km
 • kombinovaná : 3,1 – 4,8 l/100 km

Pohon

 • Druh : pohon předních kol
 • Převodovka : mechanická 5stupňová nebo 7stupňová

 • Leasing
 • není žádná nabídka

  BAREVNÉ PROVEDENÍ

  KONTAKTUJTE NÁS

   řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B a mít více než 18 let.

   KE STAŽENÍ

   Libor Horák

   ( +420 ) 603 166 930

   horak@autopodbaba.cz

   Style Selector

   Primary Color