ÚvodVolkswagenVOLKSWAGEN SHARAN

VOLKSWAGEN SHARAN

Volkswagen Sharan na operativní leasing

VOLKSWAGEN SHARAN NA OPERATIVNÍ LEASING

Volkswagen Sharan na operativní leasing dokonalé zvládá dva protichůdné požadavky – je velmi dobře využitelný ve všedních dnech, jeho vzhled přitom rozhodně není všední. Interiér vozu Sharan je toho nejlepším důkazem – vypadá stejně kvalitně, jak se v něm cítíte. A přitom je navržen tak, aby uspokojil nároky každodenního rodinného života. Pokud potřebujete hodně místa, ve vozu ho najdete. V pětimístném provedení dokonce až 2 430 l. A díky funkci sklopení opěradel sedadel „EasyFold“ je jeho variabilita rychlejší a snazší jako nikdy dříve. Vůz nabízí výbavové linie Comfortline a Highline. Stačí si jen vybrat. Při výběru pohonné jednotky máte k dispozici motory TDI a TSI. Dvouspojková převodovka DSG, která je součástí výbavy na přání, zajišťuje nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly. Spojuje přitom výhody manuální a automatické převodovky. Vyberte si z naší nabídky vozů na operativní leasing Volkswagen Sharan, který vám nejlépe sedne.

Centrem pozornosti již při příjezdu.  

SHARAN díky svému elegantnímu a nadčasovému designu působí tak atraktivním dojmem, že by do něj člověk nejraději okamžitě nastoupil. A protože nadčasovost je také otázkou kvality, je na jeho plně pozinkovanou karoserii poskytována dvanáctiletá záruka na prorezavění.

Čelní partie se projevuje velmi suverénním způsobem. Zaujme nárazníkem lakovaným v barvě vozu a černou mřížkou chladiče, která je opatřena ušlechtilými chromovanými lamelami. Volitelné bi-xenonové světlomety s integrovanými světly pro denní svícení tvořenými LED diodami a dynamickými odbočovacími světly se postarají o efektivní osvětlení vozovky a navíc zaujmou i svou dlouhou životností.

 

 

Světla.  

-Směrová světla využívající technologii LED diod jsou elegantně zakomponovány do vnějších zpětných zrcátek, jejichž kryty jsou lakovány v barvě vozu. Vnější zpětná zrcátka jsou elektricky nastavitelná a vyhřívaná.

Díky zadním světlům, která jsou opatřena tepelně izolačním sklem a v rámci sériové výbavy jsou částečně vybavena technologií LED diod, projevuje SHARAN svou eleganci i zezadu. Volitelné chromované lišty okolo bočních oken jsou pak završením obrazu kvality tohoto automobilu.

 

Vezměte místo. Spoustu místa.  

Flexibilní koncepce prostoru a až sedm sedadel zaujmou ve všech variantách a nezáleží na tom, zda cestujete sami nebo s velkou rodinou. Mimořádné množství světla i čerstvý vzduch pak zajistí velké panoramatické výklopné/posuvné střešní okno (výbava na přání) s tónovaným sklem a elektricky ovládanou žaluzií, kterou lze plynule otevřít a zavřít i při otevřeném okně. Vy sami si tak určíte, kolik slunce budete ve vašem voze SHARAN mít.

SHARAN v pětimístném provedení nabízí velký zavazadlový prostor o objemu 955 l. Přitom máte možnost tři sedadla zadní řady a opěradlo sedadla spolujezdce samostatně posunout a sklopit a zvětšit tak velikost zavazadlového prostoru až na 2 430 l.

SHARAN v sedmimístném provedení umožňuje cestujícím bezproblémový přístup na sedadla ve třetí řadě. Díky funkci pro usnadnění nastupování „Easy Entry“ lze sedadla druhé řady pohodlně sklopit a posunout dopředu. Vznikne tak volný přístup ke dvěma samostatným zadním sedadlům.

 

 

Někdy je nutné dát garáž do auta.  

Někdy je toho prostě potřeba více. Například více zavazadlového prostoru. Transport dlouhých předmětů umožňuje zcela sklopné opěradlo sedadla předního spolujezdce. Díky zavazadlovému prostoru, který lze pomocí funkce „Easy Fold“ zvětšit až na 2 430 l, je pak SHARAN připraven na téměř každý velký transport. Další komfort zajistí volitelný kryt zavazadlového prostoru a osvětlení okolí vozu.

Milníkem ve vývoji konstrukce převodovek je dvouspojková převodovka DSG. Tato inovativní převodovka automaticky během několika setin sekund téměř nezaznamenatelně přeřadí na předvolený převodový stupeň, aniž by se přitom přerušil přenos hnací síly.

Efektivní způsob jízdy Vám zajistí mimo jiné systém „Start Stop“, který je součástí sériové výbavy. Ten, při každém zastavení automaticky vypne motor – například při stání na červenou nebo před železničním přejezdem. Po sešlápnutí pedálu spojky, se motor opět nastartuje a Vy můžete normálně pokračovat v jízdě. Ke snížení spotřeby paliva však přispívají také pneumatiky se sníženým valivým odporem a rovněž tzv. rekuperace, jejíž podstatou je využívání energie uvolněné při brzdění, která je měněna na energii elektrickou a následně ukládána do baterie vozu.

 

Motory TDI

Motory TDI se značkou Volkswagen vyvíjejí díky technologii Common Rail maximální sílu při nízké spotřebě paliva. Automobily, které jsou vybavené touto generací naftových motorů, využívají přímé vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem. Nafta je přitom do spalovacího prostoru vstřikována dynamicky prostřednictvím rozdělovacího vedení. Motory TDI se vyznačují nízkou spotřebou, velkou silou a velmi vysokým výkonem. Kromě toho mají klidný chod a díky velkému krouticímu momentu umožňují sportovní styl jízdy.

 

Motory TSI

Inovativní benzinové TSI motory se značkou Volkswagen mají vysoký výkon a velký krouticí moment při nízké spotřebě paliva. Důvodem je kombinace malého zdvihového objemu, přeplňování turbodmychadlem a přímého vstřikování paliva, které jsou zárukou velmi rovnoměrného vyvíjení síly a mimořádné efektivity. Volkswagen přitom využívá technologii tzv. downsizingu, kdy pohonná jednotka vyvíjí vysoký výkon při nízkém zdvihovém objemu. Tato technologie se v současnosti považuje za nejefektivnější způsob úspory paliva.

Asistenční systémy a bezpečnost.

Je to dobrý pocit, když člověk není sám. A sami ve voze SHARAN v žádném případě nebudete. Množství bezpečnostních a asistenčních systémů vám totiž pomůže v tom, abyste se při jízdě mohli koncentrovat na to nejpodstatnější – bezpečně se dostat do cíle.

Adaptivní tempomat ACC a Front Assist

Adaptivní tempomat ACC přizpůsobuje rychlost automobilu rychlosti vpředu jedoucího vozu – až do zadané maximální rychlosti – a udržuje od něj přednastavený odstup.

Systém sledování odstupu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City může zmírnit následky kolize s vpředu jedoucím vozidlem nebo v ideálním případě srážce zcela zabrání.

Multikolizní brzda po srážce a v případě, že řidič sám nereaguje automaticky brzdí vozidlo až do rychlosti 10 km/h. Může tak zabránit následným kolizím nebo alespoň zmírnit jejich následky.

 

 

Blind spot senzor.

Volitelný systém „Blind spot senzor“ pracuje od rychlosti 15 km/h. Jakmile se v tzv. „mrtvém úhlu“ nachází jiné vozidlo, systém na potenciální nebezpečí upozorňuje světelnou signalizací z LED diod ve vnějším zpětném zrcátku. V případě, že řidič i přesto zapne směrovku, začne LED signalizace blikat se zvýšenou intenzitou světla a varuje tak před nebezpečím.

Asistent pro „vyparkování“ podporuje řidiče v rámci daných možností při couvání z řady stojících vozidel. Systém prostřednictvím senzorů v zadním nárazníku monitoruje prostor po stranách vozu. V případě, že se do tohoto prostoru blíží jiné vozidlo a vzdálenost od něj poklesne pod kritickou mez, zazní varovný signál a zobrazí se také varovná zpráva na displeji rádia, resp. navigačního systému. Jestliže řidič na varování nereaguje, systém zabrzdí vozidlo a může tak zmírnit následky potenciální kolize nebo jí v optimálním případě může zcela zabránit.

 

Motor

 • Exhalační norma : EU6
 • Palivo : benzin nebo motorová nafta

Karoserie vozu

 • Karoserie : 5-7místná, 5dveřová
 • Délka : 4854 mm
 • Šířka : 1904 mm
 • Rozvor : 2920 mm

Pohon

 • Spojka : hydraulicky ovládaná, jednokotoučová nebo dvě souosé spojky elektrohydraulicky ovládané
 • Převodovka : mechanická 6stupňová, automatická 7stupňová DSG
 • Leasing
 • není žádná nabídka

  BAREVNÉ PROVEDENÍ

  • VOLKSWAGEN SHARAN - operativní leasing
  • VOLKSWAGEN SHARAN - operativní leasing
  • VOLKSWAGEN SHARAN - operativní leasing
  • VOLKSWAGEN SHARAN - operativní leasing

  KONTAKTUJTE NÁS

   řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B a mít více než 18 let.

   KE STAŽENÍ

   Radovan Pipek

   ( +420 ) 735 757 563

   pipek@autopodbaba.cz

   Style Selector

   Primary Color