ÚvodVolkswagenVOLKSWAGEN TIGUAN ALLSPACE

VOLKSWAGEN TIGUAN ALLSPACE

Nový Tiguan Allspace červená Kings

VOLKSWAGEN TIGUAN ALLSPACE NA OPERATIVNÍ LEASING

Volkswagen Tiguan Allspace na operativní leasing nabízí dlouhý rozvor, volitelně 7 sedadel a maximální hmotnost připojeného přívěsu až 2,5 tuny. S novým modelem Volkswagen Tiguan Allspace se život dostane do prodloužené dimenze. Pro všechny, kteří mají každý den velké plány. Mezi řadu vynikajících vlastností patří například nabídka místa, volitelné světlomety IQ.Light LED Martix nebo řada asistenčních systémů. Kromě základní verze Tiguan nabízí model výbavové linie Life, Elegance nebo sportovní R-Line. Interiér je velmi komfortní a digitální. Auto má čisté tvary, vysoce kvalitní dekory a důmyslně rozdělený velký vnitřní prostor. Vyberte si z naší nabídky vozů Volkswagen Tiguan Allspace na operativní leasing ten který vám nejlépe sedne.

Světlomety IQ.LIGHT Matrix

Nový Tiguan Allspace vás okouzlí na první pohled. A to první, co vás zaujme jsou nová světla IQ.LIGHT Matrix, LED světlomety s funkcí přisvícování zatáček a zahrnující dynamickou regulaci světel Dynamic Light Assist. Tyto světla umí zapínat nebo vypínat jednotlivé své segmenty pro rozdělení světla, tak aby neoslňovala všechny řidiče, kteří jedou před vámi v protisměru. Tento světelný balíček zahrnuje i zadní LED světla s integrovanou směrovkou, která plynule naznačují směr odbočení.
Dominantní vzhled 

Nový Tiguan Allspace je nově k dispozici v těchto výbavových stupních: Tiguan, Life, Elegance a R-Line. Už na první pohled je zřejmé, že Tiguan Allspace dospěl. Obzvláště je to vidět na modernizované přídi, která vůz zmohutněla. Na přední masce lze nově objednat světlomety IQ.LIGHT – LED Matrix, které jsou protaženy do boku vozidla a jsou propojena vodorovným diodovým pásem až k vlastnímu středu vozu. Celkově se Tiguan Allspace prodloužil o 22mm, na 4723 mm. Navíc výbavovou linii R-Line lze vylepšit designovým paketem Black Style. Díky některým vnějším dílům v černé barvě je Tiguan Allspace sportovnější a vzhledově elegantnější.


Komfort s digitálním pohodlím 

V novém Tiguanu Allspace máte vše na dosah ruky, tak jak je to u Volkswagenu standardní. Při prvním posazení na místě řidiče hned cítíte ty pohodlné sedačky. A nejen že vypadají elegantně, ale lze je i elektricky nastavit a díky bederní opěrce jsou obzvláště šetrné k zádům. Sedadla lze také vyhřívat, ale také chladit, což oceníte hlavně v letních měsících. Zkrátka budete jak cestující v první třídě. Všude kolem vás jsou čisté tvary, dokonalý dekor a prostornost. Když se podíváte na palubní desku, víte že nastala digitální doba, hlavní doménou je zde multifunkční volant a displej s velkým rozlišením. Například pro puštění radia, vůbec nepotřebujete rukama opustit volant, díky hlasovému ovládání stačí sdělit co potřebujete.Zavazadlový prostor a Easy Open a Close

V pětimístném provedení v novém Tiguan Allspace máte nadmíru prostoru. Po sklopení zadních sedaček máte k dispozici 1920 litrů a ve volitelné sedmimístné variantě až 1775 litrů. Mimořádně praktické je složení vnějších sedadel, které složíte jediným pohybem a vám tak vznikne prostor pro převoz dlouhých předmětů. Při nakládání stačí provést pohyb nohou pod zadní části vozu a dveře s elektrickým ovládáním se automaticky otevřou pomocí volitelné funkce Easy Open a Close. Pokud ještě nový Tiguan Allspace doplníte volitelnou panoramatickou střechou, získáte ještě větší vzdušnost a prostornost. Stisknutím tlačítka se přední část okna zvedne nebo úplně přesune nad zadní část vozu a k vám se dostane čerstvý vzduch a nezapomenutelný výhled na nebe.


Nabídka motorizace

Tiguan Allspace se bude dodávat v pěti motorizacích, a to tři benzínové a dva naftové. Základní benzínový motor bude o obsahu 1,5 TSI a výkonu 110 kW s šestistpňovým manuálem a na přání může být dodán i s automatickou převodovkou DSG. Výkonnější 2,0 TSI o výkonu 140 kW – 180 kW jsou automaticky dodávány s automatickou převodovkou DSG a na přání i pohonem všech kol 4MOTION.
Dvoulitrové turbodiesly s přímím vstřikováním budou mít výkon 110 kW – 147 kW.
4MOTION a výběr jízdního profilu 

Ať už si představíte jakékoliv nepříjemné podmínky k jízdě jako mokro, náledí, nezpevněné cesty, tak volitelný pohon 4MOTION rozdělí sílu motoru na všechny čtyři kola. Tím váš Tiguan Allspace získá lepší trakci, zabrání minimálnímu protáčení kol a dostane vás z jakékoli nepříjemnosti, která vás na cestách potká. S volitelnou volbou jízdního profilu váš Tiguan Allspace bude ještě zábavnější. Stačí si vybrat z několika možností a řízení, pohon a dokonce i řazení (jen s automatickou převodovkou DSG) se automaticky nastaví a upraví. Vybírat lze z několika profilů

– Eco: úsporná jízda
– Komfort: uvolněnější jízda na špatných silnicích
– Normální: každodenní použití
– Sport: sportovní jízda a výkon motoru
– Individuální: vlastní možnost nastavení
– Off-road: na nerovné cesty


Pomocníci bez kterých to nepůjde

Tiguan Allspace je nabitý moderními asistenty, tak jak byste od vozu této kategorie očekávali. Za zmínku jistě stojí Travel Assist, který zajistí vysoký komfort, obzvláště při jízdě na dlouhé trati jako jsou dálnice nebo při popojíždění v kolonách. A ve spojení s automatickou převodovkou DSG, kdy dokáže vůz zpomalit až zastavit a opět se rozjet.
Adaptivní tempomat ACC rozšířen o prediktivní regulaci rychlosti spolu s volitelným navigačním systémem respektuje maximální povolenou rychlost v daném úseku a vy se tak vyhnete dalším nepříjemnostem s jejím překročení.Proakktivní ochrana cestujících 

Tento volitelný systém k ochraně pasažérů by jistě neměl chybět ani ve vašem autě. Dokáže pomocí různých asistenčních senzorů zjistit dojde-li k rizikové situaci a zasáhne dle potřeby v několika krocích. Vyhodnotí-li možnost kolize zavře všechny okna, včetně panoramatického střešního, aby zvýšil účinnost airbagů. Napne vpředu bezpečnostní pásy, aby udržely řidiče a spolujezdce na místě sedadla. Tuto situaci nikdo nechce zažít, ale je dobré vědět, že na to nejste sami.


Motor

 • Počet válců: 4
 • Zdvihový objem : 1498 – 1984 (cm3)
 • Exhalační norma : EU6
 • Palivo : benzin nebo nafta

Výkon

 • Maximální rychlost : 198 – 229 km/hod

Karoserie vozu

 • Karoserie : 5 /7 místná, 5dveřová, 2prostorová
 • Délka : 4701 mm
 • Šířka : 1839 mm
 • Rozvor : 2787 mm

Základní cena

 • Již od : 899 900 Kč

Spotřeba paliva

 • Město : 5,4 – 9,2 l/100 km
 • Mimo město : 3,9 – 6,4 l/100 km
 • Kombinovaná : 4,5 – 7,5 l/100 km

Pohon

 • Druh : pohon předních kol, pohon všech kol
 • Převodovka : mechanická 6stupňová, automatická 7stupňová DSG

 • Leasing
 • není žádná nabídka

  BAREVNÉ PROVEDENÍ

  • Nový Tiguan Allspace bílá Pure
  • Nový Tiguan Allspace černá Deep
  • Nový Tiguan Allspace červená Kings
  • Nový Tiguan Allspace modrá Atlantic
  • Nový Tiguan Allspace šedá Platinum
  • Nový Tiguan Allspace stříbrná Pyrit
  • Nový Tiguan Allspace bílá Pure
  • Nový Tiguan Allspace černá Deep
  • Nový Tiguan Allspace červená Kings
  • Nový Tiguan Allspace modrá Atlantic
  • Nový Tiguan Allspace šedá Platinum
  • Nový Tiguan Allspace stříbrná Pyrit

  KONTAKTUJTE NÁS

   řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B a mít více než 18 let.

    

   Radovan Pipek

   prodejce osobních vozů

   ( +420 ) 735 757 563

   pipek@autopodbaba.cz

   Style Selector

   Primary Color