ÚvodVolkswagenVOLKSWAGEN TOUAREG

VOLKSWAGEN TOUAREG

Volkswagen Touareg na operativní lesing

VOLKSWAGEN TOUAREG NA OPERATIVNÍ LEASING

Volkswagen Touareg na operativní leasing je sebevědomé SUV a design vozu definují přímé linie, které vytváří impozantní dojem. Volitelné moderní prvky technické výbavy vozu, jako je elektromechanická stabilizace naklánění, světlomety IQ.Light LED Martix využívající technologii LED-Matrix – a digitální palubní deska „Innovision Cockpit“ posouvají komfort, zážitky i radost z jízdy do zcela nové, vyšší dimenze. A jaký styl vám více imponuje? Chladný technický design, teplé barevné tóny dřeva a kůže nebo sportovní ladění? Bez ohledu na to, pro kterou variantu se rozhodnete, s jednou z luxusních linií výbavy Elegance, Atmosphere nebo R-Line projevíte svůj vkus vždy. Zajímavostí je pak i volitelné řízení všech kol a volitelný paket „Offroad“, který rozšiřuje volby jízdního profilu o možnosti „Písek“ a „Šotolina“, dále zvyšuje již tak velké spektrum nastavení při jízdě v terénu. Vyberte si z naší nabídky vysněné SUV na operativní leasing vůz Touareg, který uspokojí vaše potřeby. Se vším vám rádi pomůžeme. Užívejte si jen jízdu bez dalších starostí.

Dokonalost a estetika probudí váš šestý smysl

Na první pohled vás zaujmou osmnácti palcová leštěná kola z lehké slitiny a chromovaná lišta na mřížce chladiče, okolo bočních oken a na bočních prazích. Uvnitř pak dominují chladné šedé nebo modré tóny v kombinaci s černou barvou – např. na hliníkových dekorech – dále pak paket výbavy v kůži „Vienna“* s kontrastními švy ve světle šedé. Pokud máte rádi ještě více luxusu, můžete si objednat koženou verzi v paketu „Savona“**, která zahrnuje pohodlná sedadla ergoComfort na místech řidiče a spolujezdce a dekory „Silver Birch“ z ušlechtilého dřeva.

* Střední plochy sedadla a vnitřní plochy zvýšených boků jsou čalouněné kůží „Vienna“.
** Střední plochy sedadla a vnitřní plochy zvýšených boků jsou čalouněné kůží „Savona“.SUV a kabriolet v jednom

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s panoramatickou střechou vzadu vás ohromí hned při vstupu do vozu svou vzdušností a pocitem, že sedíte v kabrioletu. Toto okno, které se dodává na přání zákazníka, lze jednoduše stáhnout stisknutím jednoho tlačítka. Po stažení střešního panoramatického okna vás obklopí neskutečný vzdušný prostor, který v horkých letních měsících umožní si ještě více užít slunečných paprsků.


Auto dělají kola

Toto letité pravidlo o to více platí zde. Nabídka kol uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka se smyslem pro detail a estetiku. Od dynamicky sportovních až po stylově elegantní – kola vždy perfektně zapadají do celkového vnějšího obrazu a přispívají k dokonalému vzhledu vašeho vozu TOUAREG.
Budete si připadat jako kapitán na vesmírné lodi

Poprvé je ve voze Volkswagen instalován digitální kombinovaný přístroj, který je pod společným skleněným krytem („curved display“) s displejem infotainment systému a tvoří tzv. „Innovision Cockpit“, jež je mírně skloněný směrem k řidiči. Velkou plochu digitálního panelu lze ovládat gesty, dotyky nebo hlasem a tím usnadňuje ovládání. Některá zobrazení lze zvětšit, to ale není možné u standardních zobrazení nebo tachometru. Digitální palubní deska „Innovision Cockpit“ zahrnuje digitální přístrojovou desku, infotainment systém „Discover Premium“, telefonní rozhraní „Business“ s funkcí indukčního nabíjení pro váš chytrý mobilní telefon a 4 USB porty. Integrováno je rovněž softwarové rozhraní Car-Net App-Connect, jehož prostřednictvím lze na velké dotykové obrazovce paralelně zobrazovat aplikace běžící na vašem chytrém mobilním telefonu. Podporovány jsou tři dostupné technologie – MirrorLink®, Apple CarPlay™ a Android Auto™.Zvolte si barvu dle své nálady 

Nepřímé osvětlení „Ambiente“ v bílé barvě lze na přání doplnit dalšími třiceti odstíny, takže můžete měnit dle své aktuální nálady či přání spolucestujících. V jednotném barevném odstínu pak bude palubní deska, středová konzole i panely dveří, které jsou opatřené světelnou lištou. Pro ještě působivější dojem bude vámi zvolená barva přenesena také na digitální ukazatele – to v případě, že se rozhodnete pro digitální palubní desku „Innovision Cockpit“.


Nadstandardní prostor pro vás a spolucestující

Díky mírně nakloněné palubní desce k řidiči, velkému prostoru a panoramatickému výklopnému/posuvnému střešnímu oknu s panoramatickou střechou vzadu, budete mít pocit bezpeční a jistoty, které ocení nejenom řidič, ale i ostatní cestující. Touareg je prostorný nejen pro řidiče a spolucestující, ale i zavazadlový prostor včetně posuvné a sklopné lavice zadního sedadla dělené v poměru 40:20:40. Zadní páté dveře lze pohodlně otevřít i zavřít prostřednictvím stisku tlačítka. Díky sadě pro upevnění zavazadel s vodícími lištami, upevňovacím popruhem a rozpěrnou tyčí v kombinaci s otočnou podlahou budete dobře vybaveni pro téměř všechny druhy nákladu. A pokud se vám váš náklad nevejde do zavazadlového prostoru, nezapomeňte na možnost svůj náklad upevnit na volitelné podélné střešní nosníky.
Motory

Nový Volkswagen TOUAREG bude zatím dostupný se dvěma verzemi šestiválce 3.0 TDI (170 a 210 kW), třílitrem TSI (250 kW). Standardem je pohon všech kol 4Motion, osmistupňová automatická převodovka, a vybírat můžete z trojice výbavových linií, z nichž první dvě stojí naprosto stejně.
Podvozek

Na každém povrchu je doma, stejně jako v téměř každém terénu. Volkswagen TOUAREG s volitelným řízením všech kol a volitelným paketem „Offroad“, který rozšiřuje možnosti volby jízdního profilu o „Písek“ a „Šatolina“ a dále zvyšuje již tak velké spektrum nastavení při jízdě v terénu. Další detaily výbavy, jako např. ochranné kryty podvozku, navíc zajistí, že vaše SUV obstojí i při jízdě v náročných podmínkách.


Volkswagen TOUAREG využívá inovativní technologie a asistenční systémy a je tak na špičce nejenom pokud jde o design. Podporuje vás celá řada inteligentních asistenčních systému a vy tak budete suverénně zvládat i neočekávané situace, která při jízdě nastanou. A platí to dokonce i při jízdě v noci – díky systému „Night Vision“.

Systém „NIGHT VISION“

Systém „Night Vision“ využívá kameru v infračerveném spektru, která monitoruje prostor před vozem do vzdálenosti cca 10 metrů a reaguje na teplo, které je vyzařováno tělem. Vy pak na kombinovaném přístroji nebo na volitelné digitální přístrojové desce „Digital Cockpit“ vidíte odpovídající tepelný obraz. Jestliže nastane kritická situace, systém vás varuje. V takovém případě získáte další informaci, díky nímž lépe rozpoznáte, zda se v jízdní dráze nachází člověk nebo např. srna, a to zejména v situaci, kdy máte z důvodu mlhy nebo deště omezený výhled. Systém „Night Vision“ vám tak umožňuje dříve reagovat na nebezpečí.Systém „PRECRASH“

Systém proaktivní ochrany cestujících „PreCrash“ zasáhne v případě, že nastane nebezpečná jízdní situace. Pro její rozpoznání jsou využívány informace od několika systému vozu, asistenčních systémů a jejich senzorů. Při rozpoznání nebezpečí jsou v závislosti na situaci přijata různá bezpečnostní opatření. Dojde k napnutí bezpečnostních pásů na předních sedadlech, zamknou se dveře a zavřou se okna včetně panoramatického střešního okna. Při hrozící kolizi s vozidlem, které se blíží zezadu, je aktivována varovná funkce směrových světel s vysokou frekvencí blikání.


Neviditelní pomocníci

Adaptivní tempomat ACC – pomáhá udržovat odstup a rychlost od vpředu jedoucích vozů. Dále také zvládne udržet maximální povolenou rychlost dle platných silničních pravidel.

Parkovací asistent „Park Asisst“ – dokáže zaparkovat do podélných i příčných parkovacích míst. Při podélném parkování stačí kolem místa projet, aby systém mohl rozpoznat a změřil dané místo. Z podélných parkovacích míst dokáže též sám vyjet, přičemž vy jen ovládáte plyn a brzdu

Asistent pro sledování dopravy v příčném směru – je zabudován v přední části vozů aby tím mohl lépe monitorovat dění před vámi. Pokud se blíží vůz mimo vaše a zorné pole a vy jedete do 10 km/h, systém začne vůz brzdit z cílem zabránit kolizi.Motor

 • Počet válců :  6
 • Zdvihový objem : 2967-2995 (cm3)
 • Exhalační norma : EU 6 AG
 • Palivo : benzin nebo motorová nafta

Výkon

 • Maximální rychlost : 218 – 250 km/hod
 • Zrychlení 0-100 : ? km/h

Karoserie vozu

 • Karoserie : 5místná, 5dveřová, 2prostorová
 • Délka : 4878 mm
 • Šířka : 1984 mm
 • Rozvor : 2904 mm

Základní cena

 • Již od : 1 491 900 Kč

Spotřeba paliva

 • město : 7,7 – 11,4 l/100 km
 • mimo město : 5,9 – 7,5 l/100 km
 • kombinovaná : 6,6 – 8,9 l/100 km

Pohon

 • Druh : pohon všech kol
 • Spojka : Tiptronic 8st. automat
 • Převodovka : 8‐stupňová automatická převodovka (Tiptronic)
 • Leasing
 • není žádná nabídka

  BAREVNÉ PROVEDENÍ

  • Volkswagen Touareg - bílá Pure
  • Volkswagen Touareg - černá Deep
  • Volkswagen Touareg - hnědá Tamarind
  • Volkswagen Touareg - modrá Aquamarine
  • Volkswagen Touareg - modrá Reef
  • Volkswagen Touareg - šedá Silicium
  • Volkswagen Touareg - stříbrná Antimont
  • Volkswagen Touareg - bílá Pure
  • Volkswagen Touareg - černá Deep
  • Volkswagen Touareg - hnědá Tamarind
  • Volkswagen Touareg - modrá Aquamarine
  • Volkswagen Touareg - modrá Reef
  • Volkswagen Touareg - šedá Silicium
  • Volkswagen Touareg - stříbrná Antimont

  KONTAKTUJTE NÁS

   řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B a mít více než 18 let.

    

   Radovan Pipek

   prodejce osobních vozů

   ( +420 ) 735 757 563

   pipek@autopodbaba.cz

   Style Selector

   Primary Color