ÚvodVolkswagenVOLKSWAGEN TOURAN

VOLKSWAGEN TOURAN

Volkswagen Touran na operativní leasing

VOLKSWAGEN TOURAN NA OPERATIVNÍ LEASING

Volkswagen Touran na operativní leasing ve vás zanechá působivý dojem – a to platí i v případě, že se z něj díváte na okolní svět. Více světla i lepší výhled z auta totiž zajistí panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je největší ve své třídě (výbava na přání). Pod jeho kompaktními vnějšími rozměry, které jsou velmi praktické v městském prostředí, se skrývá inteligentní koncepce interiéru. Kromě skvělého výhledu z vozu poskytuje Volkswagen Touran rovněž spoustu místa pro nohy všech cestujících, což je významný přínos pro komfort zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti. Vůz se díky své variabilní koncepci prostoru promění v sedmimístný či pětimístní automobil nebo transportní vozidlo. Objem zavazadlového prostoru v pětisedadlové verzi přitom činí až 834 l. V nabídce vozů na operativní lesing Volkswagen Touran jsou dostupné různé výbavové linie Comfortline, Maraton Edition nebo nejvyšší výbava Highline. Vyberte si váš nový vůz na výhodný operák a užívejte si jízdu bez starostí.

Více variability pro váš rodinný život

TOURAN zanechá dojem – a platí to i v případě, že se z něj díváte na okolní svět. Více světla i lepší výhled totiž zajistí panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je největší ve své třídě (výbava na přání). Pod jeho kompaktními vnějšími rozměry, které jsou velmi praktické v městském prostředí, se skrývá inteligentní koncepce interiéru. Kromě skvělého výhledu z vozu poskytuje Touran rovněž spoustu místa pro nohy všech cestujících, což je významný přínos pro komfort zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti.Září, ale neoslňuje.

TOURAN cloní svá světla v případě, že to potřebuji ostatní účastníci silničního provozu. Jeho LED světlomety (výbava na přání) totiž s předstihem rozpoznají protijedoucí vozidla a nijak neomezují výhled jejich řidičů. Stačí, když okolním pozorovatelům vezme dech jeho design.


Osvětlení „Ambiente“

Osvětlení „Ambiente“ ve vozu TOURAN je potěšením pro oči. O decentní přivítání při nastoupení se postarají jednotlivé osvětlené prvky, jakou jsou madla a kliky dveří, dekorační lišty a také osvětlení prostoru pro nohy. Jas osvětlení „Ambiente“ je možné podle vašeho přání plynule měnit.Pestrý rodinný život. Variabilní koncepce prostoru. 

Komfortní sezení, které lze velmi rychle měnit. Vnitřní prostor vozu TOURAN má dvě podoby. S pěti nebo se sedmi sedadly se prezentuje jako velký rodinný automobil. Samostatná sedadla je možné posouvat v podélném směru a lze je také kompletně sklopit. Sklon opěradla lze nastavit ve třech různých úhlech a opěrky hlavy je možné zcela zapustit. Na zadních stranách opěradel předních sedadel jsou instalovány sklopné stolky, které slouží cestujícím ve druhé řadě. U stolků je možné nastavit úhel sklopení, jsou vybavené držáky nápojů a lze je využít jako pracovní plochu. Jejich pogumovaný povrch brání pohybu předmětů. Všechna zadní sedadla a opěradlo sedadla předního spolujezdce mohou být díky inovativnímu systému „Fold-Flat“ velmi snadno sklopeny a vytvoří tak zcela rovnou plochu.


Ve dvou se to lépe táhne

Péče o rodinu může být často stresující, to ale zcela jistě neplatí, sedíte-li za volantem vozu TOURAN. Postarají se o to četné komfortní prvky, které nesnižují pouze nároky na nervy a energie, ale také na spotřebu paliva. A ta byla i navzdory velkým rozměrům vozu, vysokému výkonu a bohaté základní výbavě snížena v porovnání s předchozím, již tak vysoce hospodárným modelem o dalších 19%. Všechny motory přitom splňují přísnou emisní normu Euro 6.

Motor TDI

Motory TDI se značkou Volkswagen vyvíjejí díky technologii Common Rail maximální sílu při nízké spotřebě paliva. Automobily, které jsou vybavené touto generací naftových motorů, využívají přímé vstřikování paliva a přeplňování turbodmychadlem. Nafta je přitom do spalovacího prostoru vstřikována dynamicky prostřednictvím rozdělovacího vedení. Motory TDI se vyznačují nízkou spotřebou, velkou silou a velmi vysokým výkonem. Kromě toho mají klidný chod a díky velkému krouticímu momentu umožňují sportovní styl jízdy.Motor TSI

Inovativní benzinové TSI motory se značkou Volkswagen mají vysoký výkon a velký krouticí moment při nízké spotřebě paliva. Volkswagen přitom využívá technologii tzv. downsizingu, kdy pohonná jednotka vyvíjí díky přeplňování turbodmychadlem a přímému vstřikování paliva vysoký výkon při nízkém zdvihovém objemu a je tak mimořádně efektivní. Tato technologie se v současnosti považuje za nejefektivnější způsob úspory paliva.

Asistent „Side Assist“ včetně „Lane Assist“ 

Asistent „Lane Assist“, který je součástí výbavy na přání, přispívá v rámci možností daných systémem k tomu, aby nedošlo k nehodě z důvodu ztráty koncentrace. Prostřednictvím kamery zabudované v držáku vnitřního zpětného zrcátka je zachycováno vodorovné dopravní značení jízdního pruhu a současně je také vyhodnocována pozice automobilu. V případě, že váš TOURAN začne opouštět jízdní pruh, „Lane Assist“ vás na to upozorní lehkým protipohybem řízení. Je-li systém zapnutý, aktivuje se automaticky při rychlostech nad 65 km/h. „Lane Assist“ nereaguje v případě, že rychlost vozidla poklesne pod 60 km/h nebo je-li zapnutý blinkr.Asistent pro couvání s přívěsem „Trailer Assist“

Manévrování s přívěsem může být pro nezkušené řidiče náročnou zkouškou z trpělivosti, protože přívěs ne vždy reaguje podle představ – často zatáčí přesně opačným směrem. Pro přesné couvání je rozhodující správné natočení volantu. Asistent pro couvání s přívěsem „Trailer Assist“ za vás při couvání s přívěsem přebírá v rámci limitů systému ovládání volantu. Vy pouze zařadíte zpátečku, stisknete tlačítko parkovacího asistenta a pomocí ovladače natočení vnějších zpětných zrcátek zadáte směr, kterým by se měl přívěs pohybovat. Váš Volkswagen nyní řídí automaticky, zatímco vy jste dále odpovědní za řazení, zrychlování a brzdění. A samozřejmě musíte mít vše stále pod kontrolou.


Multikolizní brzda

Věděli jste, že 22 procent všech nehod se zraněním osob představují vícenásobné kolize? Volkswagen proto vyvinul inovativního asistenta – multikolizní brzdu – s cílem následným kolizím zabránit. Multikolizní brzda je nedílnou součástí bezpečnostního systému. Po kolizi automaticky v rámci možností daných systémem brzdí automobil a může tak zabránit následným srážkám. Multikolizní brzda se aktivuje poté, co dva navzájem nezávislé senzory zaznamenají náraz a v takovém případě brzdí automobil. Řidič přitom může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.Motor

 • Počet válců: 4
 • Zdvihový objem : 1197 – 1968 (cm3)
 • Exhalační norma : EU6
 • Palivo : benzin nebo nafta

Výkon

 • Maximální rychlost : 187 – 220 km/hod

Karoserie vozu

 • Karoserie : 5 nebo 7 místná, 5dveřová, 2prostorová
 • Délka : 4527 mm
 • Šířka : 1829 mm
 • Rozvor : 2791 mm

Základní cena

 • Již od : 596.900 Kč

Spotřeba paliva

 • město : 5,2 – 7,0 l/100 km
 • mimo město : 3,9 – 5,1 l/100 km
 • kombinovaná : 4,2 – 6,2 l/100 km

Pohon

 • Druh : pohon předních kol
 • Převodovka : mauální 6stupňová, automatická 6 stupňová DSG, 7stupňová DSG

 • Leasing
 • není žádná nabídka

  BAREVNÉ PROVEDENÍ

  • Volkswagen Touran - béžová
  • Volkswagen Touran - bílá Pure
  • Volkswagen Touran - černá
  • Volkswagen Touran - červená
  • Volkswagen Touran - modrá
  • Volkswagen Touran - stříbrná barva
  • Volkswagen Touran - béžová
  • Volkswagen Touran - bílá Pure
  • Volkswagen Touran - černá
  • Volkswagen Touran - červená
  • Volkswagen Touran - modrá
  • Volkswagen Touran - stříbrná barva

  KONTAKTUJTE NÁS

   řidič musí mít platný řidičský průkaz skupiny B a mít více než 18 let.

   Radovan Pipek

   prodejce osobních vozů

   ( +420 ) 735 757 563

   pipek@autopodbaba.cz

   Style Selector

   Primary Color